mercoledì 1 maggio 2024

Horoskopi i se e mërkurë 1 Maj 2024

Horoskopi i se 01/05/2024

Dashi

Sektori praktik eshtë i ndikuar mirë dhe ju mund të mbyllni marrëveshje të mira parash sot. Sonte do të dini të doni, të thoni fjalët e duhura në kohën e duhur dhe do të dini si ta bëni veten të vlerësuar.

Demi

Ju duhet të ndërmarrni iniciativa të reja, por kini kujdes nga paratë, disa aktivitete janë shumë kërkuese dhe jo shumë fitimprurëse. Mundohuni të qëndroni të qetë, sonte do të jeni veçanërisht kritik dhe mbase jo shumë i disponueshëm!

Binjaket

Dita e plotë të tensioneve në një nivel emocional. Mos e teproni dhe shmangni polemikat sonte.

Gaforrja

Ekziston një ngërç i lehtë, shqetësim, ju duhet të ndërmarrni iniciativa të rëndësishme. Në familje disa ndërlikime që duhen korrigjuar. Në punë mund të keni diçka për tu ankuar!

Luani

Pyesni, lëvizni, bisedoni me një shef, bashkëpunëtor, bëni pyetje. Mos u tregoni kokëfortë me njerëzit që nuk e meritojnë vëmendjen tuaj, tani më shumë se kurrë keni nevojë për mirëkuptim, dashuri, për të mos jetuar mosmarrëveshje të padobishme.

Virgjeresha

Do të keni mundësi të bëni zgjedhje me mend dhe krijuese që do të sjellin shpërblime të shkëlqyera. Kjo eshtë një kohë e shkëlqyeshme për të parë përreth dhe për të investuar në marrëdhënie të reja që mund tju japin diçka shtesë ...

Peshorja

Angazhimet e reja kërkojnë shumë përpjekje, por së shpejti ato do të japin kënaqësi të madhe. Nëse një histori ka ndaluar, mund të mendoni ta rikuperoni atë ose ti përkushtoheni diçka tjetër me sukses.

Akrepi

Dashuria eshtë në krye të shkallës suaj të vlerave, eshtë për të ardhur keq që kushdo që ju intereson nuk eshtë aq i angazhuar sa do të dëshironit. Në familje nuk gjen mirëkuptim, sepse je zhytur në mendimet e tua.

Shigjetari

Mëngjesi nuk eshtë më i miri. Pak kohë do të duhet të bëni disa zgjedhje të lidhura me punën.

Bricjapi

Një njeri eshtë ose kundër jush ose përpiqet të vendosë një çelës në punë, kjo eshtë shumë e pakëndshme! Jeni nën presion por edhe të motivuar për të bërë, mos u lodhni shumë.

Ujori

Një intuitë e shkëlqyer ju lejon të zgjidhni shumë probleme. Në kontekstin e punës, projektet favorizohen, por kini kujdes nga një i afërm që eshtë shumë ndërhyrës.

Peshqit

Sot ju duket se jeni viktimë e disa mendimeve përsëri, e shqetësimeve të vogla që duhet të anulohen sa më shpejt që të jetë e mundur. Kujdes sot me Dashin dhe Luanin.

Nessun commento:

Posta un commento