martedì 30 aprile 2024

Horoskopi i se e martë 30 Prill 2024

Horoskopi i se 30/04/2024

Dashi

Sa i përket dashurisë, ju jeni jetik, keni një ngarkesë të mirë fizike që ju shoqëron gjatë gjithë ditës. Eshtë koha e forcës për punë, sfidat mund të tejkalohen së shpejti.

Demi

Përfitoni nga mëngjesi por jo pasdite, sonte mund të ndjeheni nervoz ose do të duhet të grindeni me dikë. Kujdes nga paratë: shumë shpenzime ose shumë pak të ardhura. Dashuria ok, dhe nëse duhet ta zyrtarizoni një histori, kjo eshtë koha e duhur për ta bërë atë.

Binjaket

Dashuria në këtë periudhë mund të lindë papritur. Kënaqësia në rritje. Së shpejti lajme të mira në lidhje me karrierën, paratë, projektet e lodhshme por të kënaqshme.

Gaforrja

Për shkak të kaq shumë ndërlikimeve në dashuri ju mund të mos jepni më të mirën tuaj ose pas një ndarjeje mund të mos vendosni për një dashuri të re.

Luani

Prestigji në rritje, nuk ka siguri për atë që duhet të bëni, por eshtë e drejtë në këtë periudhë të kthehesh në lojë, në treg. Dashuria mund tju largojë, duke u takuar në qytete të tjera. Në këtë periudhë ka një dëshirë të madhe për të ndërtuar diçka të rëndësishme dhe novatore.

Virgjeresha

Diçka nuk shkon në punë, mund të jeni duke u mbrojtur nga një akuzë ose mund të keni qenë viktimë e një padrejtësie. Vëmendje në dashuri: ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Peshorja

Mundohuni ti përdorni këto ditë për të gjetur një rol të ri në vendin e punës. Në dashuri, çifte e qëndrueshme jetojnë një periudhë të veçantë dhe mund të planifikojnë projekte për fëmijët e tyre ose për shtëpinë.

Akrepi

Nëse doni të zgjoni flakën e pasionit sigurohuni që do të keni mundësi të mira. Eshtë një ditë që vendos disa kufij vetëm nga pikëpamja fizike, kushtojini vëmendje lidhjeve me Binjakët dhe Shigjetarin.

Shigjetari

Kjo ditë fillon në një mënyrë të trazuar. Ndryshimi i ekipit ose punës, mendoni mirë.

Bricjapi

Çdo sfidë do të fitohet sidomos në punë, por çdo gjë mund tju nervozojë, qoftë edhe lidhja me një koleg të pabesë. Tani nëse jetoni një lidhje të paqartë eshtë normale që të kërkoni përcaktimin e marrëdhënies ose disa garanci shtesë.

Ujori

Nëse keni argumentuar për probleme të parëndësishme, atëherë mos u shqetësoni sepse kjo periudhë shëron plagët, e bën transportin e dashurisë më të nxehtë dhe më intensiv, sidomos sot.

Peshqit

Muaj të rëndësishëm të rilindjes. Ditë dinamike, produktive për profesionin, por edhe ndjenjat zgjohen nëse dëshironi.

Nessun commento:

Posta un commento