giovedì 2 maggio 2024

Horoskopi i se e enjte 2 Maj 2024

Horoskopi i se 02/05/2024

Dashi

Miqësitë me ndikim mund tju ofrojnë një marrëveshje. Ditë krijuese për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë, për ata që duan ta rikthejnë punën e tyre në linjë.

Demi

Nëse keni ndërmend të flisni qartë, kini kujdes që të mos krijoni incidente diplomatike. Tensionet për tu zgjidhur. Njohuritë nuk duhet të nënvlerësohen, veçanërisht nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Binjaket

Sot kemi një energji të mirë, situata me fat dhe mundësinë e zgjidhjes së problemeve që kanë krijuar dyshime në të kaluarën, disa shpenzime në shtëpi.

Gaforrja

Duhet të keni kujdes dhe të shmangni çdo aksident diplomatik. Mos hiqni dorë nga i sigurti për të pasigurtët.

Luani

Mos u izoloni nga frika e dashurisë, edhe nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë. Ende një periudhë pak e lodhshme për punë, sfida të reja. Çdo gjë e lindur në këtë periudhë do të jetë paralajmëruese e lajmit të mirë!

Virgjeresha

Në këtë ditë do të jeni pak të shpërndarë, madje edhe në dashuri është e mundur të jetoni mes ulje ngritjes. Mundohuni të relaksoheni sonte. Akuariumi irritues.

Peshorja

Situata e vlefshme për dashuri dhe miqësi, më komplekse për financat dhe punën. Duhet të shërohesh ...

Akrepi

Dita eshtë shumë e lodhshme, por nëse e dëshironi, jeni ju që mund të ndryshoni rrugën tuaj në krahasim me të kaluarën, por këtë herë me sukses.

Shigjetari

Pasditja sjell këshilla. Kushdo që ka një ide duhet të përpiqet ta pohojë atë.

Bricjapi

Kini kujdes nga njerëzit që mund tju mërzitin, të krijojnë polemika, tju futin në vështirësi. Në dashuri mos ikni, ka nga ata që kërkojnë qartësi dhe një hap përpara do të hidhet në këto ditë.

Ujori

Ditë e shkëlqyeshme, do të keni mundësinë të ndryshoni diçka në jetën tuaj, si në punë ashtu edhe në dashuri. Pasdite energjia kthehet, një ditë shumë interesante për ata që duhet të përfundojnë një marrëveshje, një negociatë.

Peshqit

Dëgjoni dikë që mund tju japë këshilla të shkëlqyera, ka ardhur koha që të ndiheni, të jetoni një marrëdhënie me më shumë entuziazëm. Ka të ngjarë që në këtë periudhë puna të marrë përsipër papritur.

Nessun commento:

Posta un commento