domenica 5 maggio 2024

Horoskopi i se e diel 5 Maj 2024

Horoskopi i se 05/05/2024

Dashi

Shpallet një ditë e kontrasteve të vogla në dashuri. Tani ju doni të përmirësoni jetën tuaj dhe të vendosni pika të forta, shumë keq që sot ka një lodhje të tepërt.

Demi

Disa kohë më parë keni qenë me të vërtetë shumë nervozë dhe filluan situata të pakëndshme që akoma duhet të përpiqeni ti zgjidhni. Shëndeti sot duhet trajtuar. Tensionet në shtëpi.

Binjaket

Do të keni ide të mira, do të jeni në gjendje të tërhiqni vëmendjen e atyre që ju interesojnë. Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa aspekte që ju duken të pakapërcyeshme!

Gaforrja

Çifte në krizë apo histori që kanë lindur së fundmi dhe që kanë lindur në ditët e fundit janë pak në rrezik, bëni kujdes. Sot shmangni nervozi që mund tju vë në gabim.

Luani

Ju do të doni të ndryshoni, nuk ju pëlqen gjithmonë të jetoni gjërat e zakonshme. Vendosni me largpamësi por jo menjëherë, shmangni gabimet. Sot në dashuri ju jeni shumë argumentues.

Virgjeresha

Mëngjesi nuk eshtë tonifikuar, ju mund të zgjoheni pak nervoz. Në dashuri për të ndaluar impulsivitetin, por edhe një qëndrim shumë kritik mund të çojë në diskutime të animuara ...

Peshorja

Një ditë pak e lodhshme, në të cilën mund të lindë pak ankth. Ndjeni pak pakënaqësi në dashuri.

Akrepi

Periudha që përfaqëson një pikë kthese, mos hezitoni të bëni ndryshime. Nëse një njeri eshtë vërtet në zemrën tuaj tani ju mund të thoni me bindje: Unë të dua!

Shigjetari

Shumë takime mund të prekin zemrën tuaj, por vetëm një ju shtyn të angazhoheni. Diçka po ecën, por nuk keni pse të bëni hapin më të gjate se këmbën!

Bricjapi

Ditë pak e nënshtruar. Në dashuri, xhelozia e moderuar dhe shmangni grindjet.

Ujori

Ditë e lodhshme, mos merrni shumë angazhime. Në dashuri dhe në marrëdhënie me të tjerët ka të ngjarë që të ketë pasur shumë tensione ...

Peshqit

Një ditë e shënuar nga një shqetësim i vogël që mund ta kapërceni me pak vullnet të mirë. Në dashuri, mundi plogështinë. Tensionet mund të lindin edhe me një ish.

Nessun commento:

Posta un commento