sabato 4 maggio 2024

Horoskopi i se e shtunë 4 Maj 2024

Horoskopi i se 04/05/2024

Dashi

Zgjidhja për disa probleme është vetëm rreth e përqark. Në dashuri nuk ka shqetësime, nuk ka zgjidhje njëditore.

Demi

Disa marrëdhënie dashurie do të kthehet në krizë, kjo është një luftë që çdo ditë ju sheh te paret. Në mbrëmje për të mbajtur nën kontroll, disa vonesa në përgjigje.

Binjaket

Zemrat e vetmuara mund të bëjnë angazhime të çuditshme me njerëz që nuk janë të disponueshëm menjëherë. Dikush mund të ketë marrë një faturë të madhe, nëse ka një gjë që nuk mund ta duroni eshtë humbje, ju duhet të kurseni dhe të ftoni dikë që ta bëjë atë!

Gaforrja

Për ata që janë në lëvizje, për ata me iniciativa të mëdha, kjo eshtë një ditë e bukur. Marrëdhënia me Bricjapin eshtë e favorizuar.

Luani

Mos vendosni shumë mish në zjarr, gjithashtu sepse sot ka pak zjarr. Lidhjet që kanë lindur tani janë të vështira për tu menaxhuar, nuk bëjnë zgjedhje impulsive të dashurisë.

Virgjeresha

Ju jeni një njeri kritik, analitik në arsyetimin tuaj, por tani nuk keni pse të humbni kohë në detaje. Sonte mos filloni me fjalime polemike, ju dukeni të hidhur për një çështje familjare ose stafi.

Peshorja

Më shumë qetësi në dashuri. Së shpejti do të merrni një përgjigje që ju intereson shumë.

Akrepi

Në rregull, por dashuria eshtë e ftohtë. Mundohuni të mos e teproni me para, bëni më mirë projekte të synuara, shpenzime për një transferim.

Shigjetari

Eshtë e rëndësishme të mbani mend se duhet të rikuperoni energjinë fizike, në kohët e fundit ka nga ata që kanë provuar një distancë. Kjo ditë, përveçse raporton një rënie të lehtë, ju shqetëson shpirtin.

Bricjapi

Eshtë një ditë interesante për kontakte dhe marrëdhënie shoqërore. Nëse keni të bëni me Shigjetarin dhe Luanin, problemet zgjidhen.

Ujori

Përleshjet e vogla mund të kenë mbushur jetën tuaj emocionale në periudhën e kaluar. Ekziston një çështje parash, shpenzimesh të tepërta.

Peshqit

Shansi të humbni durimin tuaj për një arsye të parëndësishme. Ju nuk e doni ndalur, shmangni marrjen e posteve të gabuara, dhimbjet e shpinës.

Nessun commento:

Posta un commento