lunedì 6 maggio 2024

Horoskopi i se e hënë 6 Maj 2024

Horoskopi i se 06/05/2024

Dashi

Ju mund të jeni plot angazhime, mund të fillojë një program i ri për të cilin nuk jeni plotësisht të bindur. Nëse keni qenë i sëmurë dhe trupi juaj ka nevojë për shërim, mos e teproni.

Demi

Nëse keni dyshime, e keni gabim sepse periudha e ardhshme do të jetë një nga konfirmimet, për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë, gjithçka eshtë e mundur. Promovimet vijnë së shpejti!

Binjaket

Shpërblimet në punë edhe nëse stresi arrin kulme shumë të larta. Lërini ata që e kanë me vete, por mbani pozicionet tuaja me çdo kusht. Ju edhe mund të keni dy interesa njëkohësisht!

Gaforrja

Tregohuni të kujdesshëm dhe bëni vetëm gjërat e nevojshme dhe mbi të gjitha shmangni konfliktet. Diskutime me të afërmit ose diskutime me partnerë, bashkëpunëtorë ose një fqinj.

Luani

Mëngjesi sjell një takim të këndshëm ose një zgjidhje të papritur për problemet e punës. Në këto ditë mund të kërkoni emocione. Harrojeni polemikat nga e kaluara.

Virgjeresha

Një ditë e ngarkuar edhe për sa i përket punës, pasi ndjenjat varet shumë nga ju. Eshtë e mundur të programohen ngjarje ose lajme. Ndonjëherë jeni tepër të ngurtë dhe skematik në përballjen me realitetin.

Peshorja

Mos shtyni një takim biznesi. Kjo eshtë një kohë kur duhet të përballeni me të tjerët, por mbi të gjitha për ta bërë të qartë vetveten. Një njeri i Dashit ose Ujorit mund të jetë referenca juaj.

Akrepi

Nëse jeni profesionist i pavarur përpiquni të lëvizni me kujdes dhe diplomaci, jo të gjithë janë shokët tuaj dhe tensioni në punë eshtë shumë i lartë. Një ftohtësi e vogël nga partneri ...

Shigjetari

Ka ardhur koha e ngjarjeve, e emocioneve të mëdha. Me Ujorin përfitoni më shumë por edhe me Binjakët eshtë e mundur të gjeni një qetësi dhe intimitet të mirë.

Bricjapi

Ju nuk ndiheni në formë të përsosur dhe kjo mund të derdhet në punë dhe marrëdhënie në përgjithësi. Në dashuri ka pasur shumë vështirësi dhe jo gjithmonë faji juaj, shtyni dhe tërhiqeni me një Shigjetar.

Ujori

Vonimi i parave. Eshtë e rëndësishme të shmangni grindjet me një shef, ditë e shurdhër në mbrëmje.

Peshqit

Kjo nuk eshtë një ditë e mirë për të argumentuar ose ngritur polemika, që nga orët e para të mëngjesit mund të ndiheni jashtë loje ose shumë i trazuar.

Nessun commento:

Posta un commento