domenica 12 maggio 2024

Horoskopi i se e diel 12 Maj 2024

Horoskopi i se 12/05/2024

Dashi

Këtu eshtë një ditë e duhur për të dashur. Sot më shumë se kurrë mund të mbështeteni në një nxitje shtesë!

Demi

Nuk eshtë e lehtë sot të qëndrosh i qetë, faji nuk eshtë i yti, por ambienti që na rrethon. Mos u bëni kokëfortë për situatat që nuk vlejnë dhe mos harroni, për sa i përket dashurisë, mbani mend se toleranca eshtë kura më e mirë.

Binjaket

Ditë e mirë për dashurinë, për të rikuperuar një ndjenjë, për të qenë pranë një personi të rëndësishëm. Thirrje surprizë.

Gaforrja

Kjo ju bën të ndjeni pak lodhje në këtë fillim të ditës. Sot jo të gjitha veprimet tuaja janë kuptuar dhe pranuar nga ata që ju rrethojnë.

Luani

Horoskop i rëndësishëm, potencial i mirë. Një rast i veçantë në lidhje me dashurinë që do tju shpërblejë për një zhgënjim të fundit.

Virgjeresha

Dite shume nervoze, e shqetesuar. Kujdes nga gënjeshtrat që këmbët e shkurtra mund të kenë!

Peshorja

Takimet e reja forcohen: pasdite interesante me një telefonatë që ka rëndësi. Keni një dëshirë të madhe për të qenë sërish protagonist.

Akrepi

Fuqite janë të shumtë, por sot jeni të padurueshëm, ka të ngjarë që dikush do ta gjejë veten duke debatuar në familje. Takime të reja me njerëz të ndryshëm zakonisht, nervozizëm.

Shigjetari

Sot ju doni qetësinë. Nëse një histori ka lindur së fundmi, tani e shihni në një këndvështrim tjetër, por do të ndryshoni mendje!

Bricjapi

Nga ajo që vjen çfarë, një ndryshim në stilin e jetës tuaj eshtë i domosdoshëm ose i imponuar nga fati. Shpenzimet për një bashkëjetesë ose transferim.

Ujori

Do të dëshironi të keni më shumë liri dhe më shumë pëlqime, të jeni më mirë pranë njerëzve që janë afër jush. A jeni duke pritur për një përgjigje që nuk vjen ...

Peshqit

Edhe nëse ata ju propozuan diçka muajin e kaluar, do të shihni se në këto ditë do të bëhet e vërtetë. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë takimet e reja, ditë të favorshme.

Nessun commento:

Posta un commento