sabato 11 maggio 2024

Horoskopi i se e shtunë 11 Maj 2024

Horoskopi i se 11/05/2024

Dashi

Përdorni diplomacinë në vend të agresionit verbal, edhe pse ndonjëherë eshtë vërtet e vështirë të qëndroni të qetë. Nëse zemra juaj eshtë e ndarë mes dy historive, jini të kujdesshëm dhe vlerësoni me kujdes. Vetëm fiziku eshtë në rënie live.

Demi

Nëse një histori ka lindur në javët e fundit, duhet të vazhdoni tutje. E mira eshtë që ju të vendosni se çfarë të bëni në fund të fundit!

Binjaket

Jeni pak të shqetësuar për çështje praktike, ekonomike, jeni gjithmonë në krye të gjithçkaje. Mos u ngatërroni në histori që mund të çojnë në pasiguri.

Gaforrja

Ju nuk doni të debatoni me njerëz që nuk ju kuptojnë, nuk flisni sot, keni tendencë të izoloni veten sepse nuk doni njerëz të bezdisshëm përreth. Kini kujdes që angazhimet të mos kufizojnë disa hapësira në lidhje me dashurinë dhe miqësinë.

Luani

Nëse keni nevojë të flisni për gjëra të rëndësishme, përpiquni ti bëni këto më vonë këtë mbrëmje. Mundohuni ti bëni gjërat me shumë qetësi, shërim në mbrëmje.

Virgjeresha

Kjo eshtë një ditë interesante. Një takim për të mos u nënvlerësuar.

Peshorja

Ka njëfarë melankolie që do ta mposhtni deri në fund të kësaj dite; në fakt në tërësi mund të flasim për njëzet e katër orë interesante, kontakte me një njeri të largët.

Akrepi

Sot do të jetë një ditë e shkëlqyer! Mund të ketë momente shqetësimi, por vetëm nëse rri me njerëzit që vetëm mund të thonë jo. Dashuria juaj për sinqeritetin duhet të shpërblehet, por nuk duhet ta teproni ...

Shigjetari

Çuditërisht, një telefonatë e rëndësishme do të mbërrijë pasdite. Shihni jetën në rozë, do të doni një dashuri më interesante.

Bricjapi

Dashuri interesante me mundësi edhe për të jetuar një lidhje të re. Prej disa kohësh tani keni kërkuar diçka të re dhe do ta merrni!

Ujori

Fat i mirë ditë në një kohë kur jo gjithçka është e qartë, maturi në dashuri. Unë rekomandoj një ndërmjetësim, ditë të favorshme.

Peshqit

Mund të mbështeteni në njerëz të besuar. Sharmi juaj ju lejon të arrini shumë. Në dashuri do të përfshiheni më shumë, të ngazëllyer.

Nessun commento:

Posta un commento