mercoledì 10 aprile 2024

Horoskopi i se e mërkurë 10 Prill 2024

Horoskopi i se 10/04/2024

Dashi

Në punë dhe në dashuri mund të bëni gjëra të mëdha, tani nuk mund të ktheheni, jeni gati të vendosni për një të ardhme të shkëlqyer. Një njeri i shenjës së Peshores ose Shigjetarit mund të bëhet një referencë në jetën tuaj!

Demi

Një ditë që do të ndihmojë në heqjen e mjegullës së disa shqetësimeve të punës. Eshtë një periudhë e dobishme për ndjenjat, në këto ditë një dashuri nga e kaluara gjithashtu mund të kthehet.

Binjaket

Në punë ndihmon një takim, duhet të ndryshoni strategji, vende, detyra. Ju mund të jetoni një lidhje me më pak stabilitet. Ju jeni më emocionues këto ditë.

Gaforrja

Ju jeni të zemëruar dhe rrezikoni të qëlloni në punë. Në dashuri nuk ju pëlqen të thoni po ... Mendime të mundshme të dyta.

Luani

Edhe një herë eshtë dashuria ajo që krijon një pavendosmëri të vogël, kushtojini vëmendje një historie të së kaluarës që ende nuk ka përfunduar. Disa diskutime në familje ose në punë.

Virgjeresha

Nëse një histori dashurie dështon ose një person nga e kaluara vazhdon të ju shqetësojë, mund të zemëroheni. Zgjedhjet e karrierës për të mos u shtyrë, eshtë koha për ta bërë veten të dëgjuar. Ngjarje familjare.

Peshorja

Mund të ndodhë që, në këto ditë, një njeri tju marrë me vullnet të mirë dhe tju bëjë disa propozime shumë interesante në lidhje me punën. Dashuria ok: nëse ju pëlqen dikush, sonte do të dini si ta magjepsni atë. Mirë me Dashin, Ujorin dhe Luanin.

Akrepi

Në stuhinë e ndjenjave kjo ditë përfaqëson një moment qetësie. Situata me fat sidomos nëse doni të veproni, të ndryshoni punë, të udhëtoni. Ka nisur një moment angazhimi i madh dhe vendimesh të rëndësishme.

Shigjetari

Regjistrojmë një moment tensioni për ta mbajtur nën kontroll; nuk eshte nje dite e mrekullueshme. Ka një distancë në dashuri, duhet të kuptoni nëse eshtë fizike apo psikologjike.

Bricjapi

Fizikisht eshtë mirë, por në dashuri ju mungon shpresa për mbështetje. Punë e re edhe nëse paratë janë akoma të ulëta.

Ujori

Nëse vazhdoni të lodheni kështu, eshtë normale që atëherë mund të lëshoni shumë tension në familje. Duket se nuk jeni dakord me njerëzit që duan të propozojnë zgjidhje që, sipas jush, janë të pamundura për tu zbatuar.

Peshqit

Ditë interesante për punë edhe për dashuri; projekte të vogla ose të mëdha mund të lindin ose lindin në këtë fazë të veçantë të jetës tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento