martedì 9 aprile 2024

Horoskopi i se e martë 9 Prill 2024

Horoskopi i se 09/04/2024

Dashi

Përfundoni shumë gjëra. Në dashuri pritet një shërim.

Demi

Tani për tani po merrni situata që do të përfundojnë mirë. Lajme në punë nëse veproni tani.

Binjaket

Ka pasur tensione në dashuri, ka ndodhur edhe me ata që kanë pasur një marrëdhënie afatgjatë për të provuar një ndjenjë paralele. Dita shkakton pak siklet ...

Gaforrja

Një ditë interesante e përgjithshme. Jeni gati për të bërë zgjedhje të shkëlqyera, për të nisur rrugë të reja, por çdo ditë duhet të punoni shumë për të marrë atë që dëshironi.

Luani

Do i kapërceni vështirësitë në jetë në shtëpi. Në punë nuk duhet të nënvlerësoni bashkëpunimet e reja.

Virgjeresha

Mundohuni të gjeni pak qetësi nëse ndieni nevojë. Në dashuri ka shumë për të provuar, por në çifte afatgjata gjithashtu shumë për të sqaruar. Zgjedhje të reja për shtëpinë.

Peshorja

Shpenzimet e tepërta, vërtet doni të riktheheni në lojë. Në çifte e formuara për një kohë të gjatë ka një minimum pakënaqësie. Sonte ju dëshironi të jeni vetëm për pak.

Akrepi

Përgjigjet e mira mund të mbërrijnë brenda pak ditësh. Rritni shoqërueshmërinë tuaj dhe ngarkesën tuaj të pozitivitetit. Këtu janë ditët që ofrojnë mundësinë për të gjetur zgjidhjen e duhur për gjithçka!

Shigjetari

Duhet të harroni një ofendim dashurie edhe nëse një marrëdhënie eshtë në rregull, përpiquni të jeni më afër partnerit. Shumë detyrime, edhe ju keni të drejtë të argëtoheni!

Bricjapi

Puna zë vendin e parë në jetën tuaj. Sot mund të bëheni të padurueshëm: fjalëkalimi eshtë i qetë!

Ujori

Ju po kërkoni kënaqësi në gjërat e vogla dhe kjo nuk eshtë aspak e gabuar; megjithatë sot duhet të shmangni përplasjet dhe polemikat, një ditë pa përfundim.

Peshqit

Ju do të jeni paksa të nënshtruar sot dhe patjetër nuk keni pse të shkelni më shumë sesa mund të përtypni. Disa probleme të kota lindin me bashkëpunëtorë dhe të dashuruar.

Nessun commento:

Posta un commento