giovedì 11 aprile 2024

Horoskopi i se e enjte 11 Prill 2024

Horoskopi i se 11/04/2024

Dashi

Kjo ditë "rebele" konfirmon faktin se për fat të mirë do të ishit kudo tjetër. Mjaft me fjalët në dashuri, tani ju po kërkoni përgjigje konkrete ...

Demi

Kokëfortësia shpërblen përgjysmë, sot eshtë më mirë të lejoni që disa probleme të ju rrëshqasin. Eshtë e kotë të marrësh gjak të hidhur, mund të mbështetesh te njerëzit që i konsideron të besueshëm.

Binjaket

Para disa javësh nuk do të jetë e mundur të bësh një ndryshim në punë, prandaj, duhet të jesh i kënaqur me atë që kalon manastiri. Në dashuri keni të bëni me një person që ju eludon ose nuk e kupton plotësisht, në fund ju zgjidhni.

Gaforrja

E kuptoj që nuk jeni të kënaqur me punën, se mbase doni të keni më shumë por tani për tani nuk ka kushte për të dalë, çdo fjalë juaj duhet të peshohet sidomos sot.

Luani

Dita me e mire per pune. Të bësh zgjedhje dhe të lëvizësh eshtë e përshtatshme në mënyrë që të mos mbetesh i palëvizshëm.

Virgjeresha

Dashuria shkëlqen, takime të reja favorizohen! Nëse kohët e fundit keni debatuar me dikë, tani mund të rikuperoni; ju keni më shumë letra për të luajtur edhe në punë.

Peshorja

Kontakte të rëndësishme, por kushtojini vëmendje parave. Interesante këtë herë për të udhëtuar në vende të reja.

Akrepi

Ju do të duhet të ndihmoni disi një njeri që jeton larg jush. Bëni gjërat më të rëndësishme në mëngjes. Dashuria: hiqni ata që ju bëjnë të vuani. Mos u lodh!

Shigjetari

Lajmet e muajve të fundit kanë sjellë një ndryshim në ekzistencën tuaj. Situata e punës eshtë e gatshme për një ndryshim.

Bricjapi

Sektori profesional, megjithëse i eshtë nënshtruar ngjarjeve të papritura, eshtë gjithmonë plot me xhirime të reja dhe ne duhet të përshtatemi më shumë sesa të luftojmë kundër mullinjve të erës.

Ujori

Një ditë të ashpër, ka të ngjarë të jesh në një vend që dëshiron të qëndrosh diku tjetër. Sot duhet të përballeni me ndonjë vonesë ose person në kundërshtim me idetë tuaja.

Peshqit

Mos u shqetëso të përfundosh dhe sqarohesh, edhe nëse partneri mund të nervozojë. Ka të ngjarë që këto ditë ju duhet të harroni një gabim të pësuar kohët e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento