sabato 9 marzo 2024

Horoskopi i se e shtunë 9 Mars 2024

Horoskopi i se 09/03/2024

Dashi

Ditë më e mirë, e lehtë për tu fituar në një debat. Në dashuri mund të gjeni një dëshirë për të bërë dhe gjithashtu një dëshirë për të realizuar projekte të mëdha. Mbrëmje pasionante me personin që ju pëlqen.

Demi

Ka kaq shumë gjëra për të sqaruar në lidhje me paratë. Mosmarrëveshje për dashurinë.

Binjaket

Jeni të shqetësuar, sot duhet të shmangni disa komplikacione të vogla për shkak të shpërqendrimit. Nëse disa gjëra nuk kanë shkuar ose nuk po shkojnë siç pritej, duhet ti mbani nën kontroll.

Gaforrja

Jeni të lodhur, ditë shumë të ngarkuara. Duhet të bëni një përzgjedhje të kujdesshme, të kuptoni se çfarë dëshironi, çfarë ju pëlqen...

Luani

Dita e rikuperimit, kështu që nga sot mund të filloni të jepni plane për ditët në vijim. Koha e bashkëjetesës, do të jetë më e lehtë për të zyrtarizuar një marrëdhënie. Takime pozitive.

Virgjeresha

Çdo gjë që nuk funksionon duhet të mbyllet. Bëni kujdes nga kundërpërgjigjet, nuk ia vlen gjithmonë.

Peshorja

Kjo ditë mbaron mirë. Ndërsa dashuria, sonte patjetër do të jesh më i fortë.

Akrepi

Ekziston një rikuperim i madh psikofizik në bazë të një dëshire të re për të dashur. Ka pasur mungesa financiare por tani ju mund të planifikoni një kthim, jeni më të qetë.

Shigjetari

Ju jeni një njeri që i pëlqeni shumë sportet, vrapimi dhe ecja, dhe kjo mund tju ndihmojë të shkarkoheni! Mundohuni të merrni parasysh nevojat tuaja dhe mos e mbingarkoni fizikun pa nevojë!

Bricjapi

Ju jeni më të fortë. Ka nga ata që legalizojnë një sindikatë!

Ujori

Ju jeni të mërzitur, të shqetësuar nga gjërat që po bëni, përpiquni të flisni qartë. Për ndjenjat eshtë një ditë në rrezik, në kuptimin që mund të thoni gjëra që nuk i thoni ose mbivlerësoni një njeri: qëndroni të qetë.

Peshqit

Koha më e mirë për pak nga gjithçka, sot Yjet janë në anën tuaj. Nëse tashmë ka një njeri të këndshëm pranë jush, atëherë projektet ditë të dyfishta, aktive dhe pozitive!

Nessun commento:

Posta un commento