domenica 10 marzo 2024

Horoskopi i se e diel 10 Mars 2024

Horoskopi i se 10/03/2024

Dashi

Ju duhet të merrni parasysh paratë, ka pasur shumë shpenzime ose midis sot dhe nesër do të duhet të merreni me një çështje në shtëpi. Në dashuri nuk duhet të ketë konfuzion, ata që jetojnë një histori për shumë kohë tani shumë larg, janë hutuar ose po kërkojnë një shkelje të rrezikshme.

Demi

Situata eshtë kritike vetëm nëse filloni të grindeni, diçka mund të mos shkojë në rrugën e duhur. Vëmendje sot, kokëfortësia mund të provokojë një diskutim të pakëndshëm ...

Binjaket

Eshtë e vështirë të bësh gjithçka që ke në mendje. Zemrat e vetmuara duan të kenë aventura!

Gaforrja

Dashuria eshtë bindëse: nëse jeni vetëm, ftoni personin që ju pëlqen. Këtë mbrëmje biseda me një të dashur mund tju japë paqe mendore. Rimëkëmbje e rëndësishme fizike.

Luani

Dukeni shumë nevrik. Kini kujdes nga shpërqendrimet, veçanërisht nëse merreni me para. Përballuni me lajmet pa probleme ...

Virgjeresha

Këtu eshtë një ditë e mirë. Risia e dashurisë, mos u përmbaj nëse do të përballesh me një fjalim të rëndësishëm, sot je bindës.

Peshorja

Mbyllni të gjitha çështjet e pazgjidhura, tani është më lehtë të veproni. Ka një person që ju i pëlqeni shumë.

Akrepi

Sot mbizotëron pak konfuzion, vëmendja edhe në marrëdhënien me një njeri Binjak. Vendimet për një shitje ose një blerje, në këtë periudhë ju duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar me të kaluarën.

Shigjetari

Nëse keni të bëni me Akrepin dhe Bricjapin, tre javët e fundit kanë qenë shumë të ngarkuara. Tensionet me Bricjapin, një Gaforre gjithashtu mund tju tendosin nervat, por ju e dini se si.

Bricjapi

Një tjetër shfaqje e forcës mund të mbështetet. Në dashuri mund të kthehemi te shpresa edhe pas një periudhe krize.

Ujori

Situata në favor, ditë e bukur, entuziazëm i madh. Nëse tashmë keni një person në zemrën tuaj, projektet për shtëpinë, martesën ose fëmijët janë afër cepit ...

Peshqit

Çifte më të qëndrueshme në këtë periudhë mund të debatojnë, ju kërkoni qëndrueshmëri dhe rehati, por dikush duket se nuk e vëren. Ju jeni duke fjetur pak.

Nessun commento:

Posta un commento