venerdì 8 marzo 2024

Horoskopi i se e premte 8 Mars 2024

Horoskopi i se 08/03/2024

Dashi

Periudhë konstruktive, ka nga ata që fillojnë një rrugë të re pune që nuk do të japë rezultate të menjëhershme. Takime interesante për dashuri.

Demi

Kjo ditë eshtë interesante jo vetëm për kontakte, por edhe për të ardhur me një ide të mirë. Nëse jeni beqarë shikoni mirë sepse ka nga ata që ju kërkojnë. Mos i nënvlerësoni takimet e reja, eshtë e drejtë të tregoheni të kujdesshëm por të mos i tejkaloni.

Binjaket

Konfirmime të mundshme në fushën profesionale. Dashuria mund të bëhet përsëri interesante dhe eshtë e vlefshme edhe pas një periudhe pushimi!

Gaforrja

Pak fat do tju ndihmojë në situata të ndryshme sot: mos kini frikë dhe lëreni fatin të funksionojë. Disa emocione mund të rilindin këto ditë.

Luani

Nuk eshtë një periudhë e keqe, vetëm se trupi juaj i eshtë nënshtruar një stresi të tepruar. Në rast ndarjesh eshtë i mundur një takim i ri. Pavendosmëri në punë.

Virgjeresha

Sot duhet të jemi të kujdesshëm. Histori dashurie më konfliktuale, vëmendje ndaj disa kontrasteve me të afërmit për arsye parash. Fle pak.

Peshorja

Faza e reflektimit në punë dhe në familje. Ruani forcat tuaja. Dashuria nuk eshtë euforike, mos bëni shumë plane; ka nga ata që duhet të zgjidhin një problem me një njeri ...

Akrepi

Sot nëse ka ndonjë keqkuptim bisedë më të mirë, mos e shtyni diskutimin, ka të ngjarë të keni të bëni me një njeri të paqartë. Në këtë ditë jeni të shqetësuar për arsye të ndryshme, në dashuri mund të jeni në ekuilibër mes dy historive…

Shigjetari

Ndiheni veçanërisht të lodhur, nervozë. Ju mund të jepni një ultimatum për këdo që u shpëton disa kërkesave.

Bricjapi

Mos hargjioni me energjinë tuaj, për fat të mirë ju mund të shijoni një bukuri të shkëlqyeshme. Kujdes me Ujorin që mund të ketë sjellë pak a shumë vullnetarisht disa vështirësi në jetën tuaj.

Ujori

Ditë të mbarë, mbyllni sa më shpejt situatat që ju interesojnë. Për dashurinë, shanse të mira për beqarët që nuk duan të qëndrojnë beqarë.

Peshqit

Situata e fatit për takime të reja, sot dhe nesër ju lejojnë gjithashtu të kapërceni një fazë ankthi! Eshtë gjithmonë e mençur të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet, ato kanë qenë të tepërta kohët e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento