sabato 2 marzo 2024

Horoskopi i se e shtunë 2 Mars 2024

Horoskopi i se 02/03/2024

Dashi

Mezi prisni që një angazhim që keni marrë të marrë fund, ju jeni në polemikë me disa njerëz. Nëse zemra juaj eshtë në një marrëdhënie me kohë të pjesshme, mos e fajësoni fatin ...

Demi

Ka njëfarë tensioni sepse po ndryshoni jetën tuaj ose mund të vazhdoni projekte, edhe në një mënyrë tjetër nga vitet e fundit. E rëndësishme eshtë të jetosh pa komplikime, të mos e privosh veten nga emocionet. Qasjet e preferuara.

Binjaket

Ju jeni paksa të zhytur në mendime për të ardhmen tuaj. Risitë janë të përqendruara në fushën praktike. Në dashuri, rreziku eshtë të argumentosh edhe për arsye të parëndësishme.

Gaforrja

Lodhja e këtyre ditëve do të shpërblehet nga suksesi brenda javëve të ardhshme. Për sa i përket marrëdhënieve me të tjerët, ndonjëherë eshtë edhe ju faji sepse doni të bëni dhe prisni shumë!

Luani

Një mijë kundërshtar bllokojnë rrugën dhe nuk lënë shumë hapësirë për gjëra të tjera. Ju mund të ndiheni të lodhur ose të pamotivuar, një ndjenjë që do të kalojë sonte!

Virgjeresha

Pak si shenjat e tjera, sot ju jeni në një fazë të tensionit të fortë në të cilën nuk ka mungesë betejash, gjithçka që ju po bëni kushton përpjekje, do të kalojë.

Peshorja

Në përgjithësi eshtë një ditë interesante. Ne nuk përjashtojmë takime të reja të rëndësishme. Mund të jetosh me më shumë qetësi.

Akrepi

Mos e lini pas dore pushimin dhe masat që ju lejojnë të rigjeni energjinë. Në dashuri shmangi tensionet dhe konfrontimet e drejtpërdrejta.

Shigjetari

Periudha e zgjedhjeve dhe mbase po mendoni për një marrëdhënie që ka pasur ditën e saj. Mos e nxirrni atë përreth jush.

Bricjapi

Mundësia për të ndryshuar shumë gjëra. Ju do të vlerësoni rëndësinë e një personi në jetën tuaj, miqësitë bëhen diçka më shumë.

Ujori

Eshtë e rëndësishme të reagoni ndaj çdo apatie. Marrëdhëniet jashtëmartesore janë të rrezikshme ... por tërheqëse!

Peshqit

Sot duhet të shmangni çdo lloj shqetësimi. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime.

Nessun commento:

Posta un commento