domenica 3 marzo 2024

Horoskopi i se e diel 3 Mars 2024

Horoskopi i se 03/03/2024

Dashi

Do të vini re një rritje të caktuar të lodhjes gjatë pasdites, më pas fillon një fazë e rimëkëmbjes në dashuri, pasoja ose prapambetje të mundshme. Shikoni me kujdes ata rreth jush për të kuptuar se si ata mendojnë!

Demi

Rifilloni dëshirën tuaj për të bërë: eshtë shumë e rëndësishme sepse ka disa të reja dhe duhet të riktheheni në lojë. Epo dashuri: Takime të mundshme të reja.

Binjaket

Një ditë me implikime pozitive të dashurisë, një nga më të pasionuarat gjatë gjithë javës, merreni me punë. Periudha e dyshimtë për të zgjidhur, një herë e përgjithmonë, ngatërresat që ju mundojnë.

Gaforrja

Në dashuri ekziston një njeri që ju bezdis me kërkesa që janë paksa bezdisëse. Shanset janë që ju duhet të bëni një lloj pastrimi të marrëdhënieve dhe situatave që nuk i doni më.

Luani

Një situatë që kërkon kujdes, mjafton një fjalë shumë dhe sot mund ta gjeni veten duke debatuar, edhe nëse nuk dëshironi. Dukesh shumë e mërzitur, kujdesesh pak më shumë për palestrën tënde.

Virgjeresha

Duhet të jeni më të kujdesshëm me shpenzimet tuaja. Në një nivel dashurie, jo gjithçka funksionon siç dëshironi.

Peshorja

Kontrastet me anëtarët e familjes, ndonjëherë edhe me motrat për para ose çështje teknike, ekonomike, realiteti eshtë se tani ju mund të mbështeteni vetëm në veten tuaj, nuk ju pëlqen kjo.

Akrepi

Këtu eshtë një ditë që ju lejon të korrni rezultatet e përpjekjeve që keni bërë deri tani, dhe më e rëndësishmja, të shijoni dashurinë pa shumë mendime apo dhimbje koke.

Shigjetari

Do të jetë e nevojshme të bëni gjithçka në një mënyrë të vendosur dhe nuk do të ishte keq të kërkoni këshilla nga një ekspert. Ju e dini mirë që shpirti juaj është gjithmonë shumë i shqetësuar, brenda jush emocionet janë të ndryshme dhe mund të ndryshojnë nga dita në ditë ...

Bricjapi

Fati ju arrin papritur dhe nëse nuk mbylleni në shtëpi mund të keni rezultate të shkëlqyera edhe në dashuri. Një ditë që fillon mirë por kjo mbrëmje sjell lodhje.

Ujori

Kjo ditë ofron disa shenja të dashamirësisë: thjesht përpiquni të keni kujdes nga shpenzimet shtesë. Më mirë të shmangni përplasjet në dashuri dhe me njerëzit përreth jush, sepse në këtë periudhë keni nevojë për mbështetës dhe sigurisht jo kundërshtarë.

Peshqit

Një ditë që ka një shans shumë të mirë për të qenë e shkëlqyer! Ata që tashmë kanë një histori dashurie mund ta konfirmojnë atë!

Nessun commento:

Posta un commento