venerdì 1 marzo 2024

Horoskopi i se e premte 1 Mars 2024

Horoskopi i se 01/03/2024

Dashi

Mos e nënvlerësoni dashurinë, historitë e reja janë të rëndësishme. Ju do të arrihet nga një pjesë shumë e veçantë e informacionit. Koha për të zhvilluar projekte të reja.

Demi

Dihet vendosmëria juaj, për këtë vjen edhe suksesi juaj. Dashuria mund të rikuperohet, takimet gjithashtu mund të favorizohen.

Binjaket

Zgjedhje të rëndësishme dashurie, edhe ata që kanë jetuar një ndarje më në fund mund të bëhen më mirë. Sa herë kam thënë që ju jeni një person shumë kurioz, ju pëlqen supa e re dhe jo e nxehtë!

Gaforrja

Ka një dëshirë për argëtim, ftesa nga miqtë. Në përgjithësi yjet nuk mund të japin gjëra të rëndësishme nëse nuk i mbështjellim mëngët ...

Luani

Bezdi të vogla kalimtare, nervozizëm ose lodhje, përndryshe nuk ka kufizime. Lajmet e punës priten, por ka tension sepse asgjë nuk duket e qëndrueshme, ju duhet të përshtateni ...

Virgjeresha

Shumë kundërshtime planetare dhe ju ndjeheni ju kundër botës. Dhe kështu sot një marrëveshje mund të anashkalohet ose thjesht do të ketë një shtyrje të pakëndshme, duhet të jeni më pak të padurueshëm.

Peshorja

Sa më shumë të lëvizni, aq më shumë fat keni dhe sot do të merrni një telefonatë që ju fton të lëvizni, të udhëtoni. Ka nga ata që punojnë me partnerin në një projekt, dashuri të reja të mundshme.

Akrepi

Ditë e rëndësishme. Ju jeni të motivuar për të kryer projektin tuaj, por ju duhet të bëni një punë të shkëlqyeshme për veten tuaj, për të larguar njerëzit negativë.

Shigjetari

Shenja të lajmeve të mira, por në planin afatgjatë. Nëse keni stres të grumbulluar, shmangni hedhjen e tij në personin që doni, ditë pozitive.

Bricjapi

Ju mund të prisni shumë nga vetja, përpiquni të detyroni situatat në avantazhin tuaj. Rënia fizike në mbrëmje.

Ujori

Po i jepni vetes shumë për të bërë në punë dhe në dashuri. Në përgjithësi situata pozitive, ju duhet të rikuperoni energjinë fizike.

Peshqit

Sot është më mirë të shmangni tronditjen e ujërave. Tensioni nervor nuk i ndihmon dashurisë: shtyn vendimet që tani mund të jenë shumë të nxituara.

Nessun commento:

Posta un commento