venerdì 29 marzo 2024

Horoskopi i se e premte 29 Mars 2024

Horoskopi i se 29/03/2024

Dashi

Një ditë e bukur, mundësi pozitive edhe për të kërkuar punë të reja. Kushtojini disa momente përtacisë, sepse kohët e fundit nuk jeni ndalur për asnjë moment.

Demi

Do të dëshironi të ndaheni, nuk eshtë e lehtë të gjesh një person të besueshëm, të cilit mund ti delegosh disa përgjegjësi që janë bërë shumë të rënda për ty. Paratë po rrjedhin nga të gjitha anët.

Binjaket

Ju nuk mund të duroni të jeni më në një vend të caktuar. Ju nuk jeni të bindur për sinqeritetin e një personi. Kontrolloni për xhelozi, një miqësi mund tju zhgënjejë.

Gaforrja

Pakënaqësia që banon në zemrën tuaj mund të rrjedh nga disa polemika të vogla në vepër. Mundohuni të flisni, të thoni atë që mendoni dhe do të ndjeheni më të lirë brenda vetes!

Luani

Përdoreni këtë ditë për të patur një qetësi të vogël në dashuri nëse keni nevojë për të, përpiquni të jeni të mprehtë, të shmangni çdo lloj fjalie të rrezikshme, jeni intolerant.

Virgjeresha

Ditë e bukur që ju përfshin. Pasdite e mërzitshme, duke u lëkundur në ajër.

Peshorja

Kontrolloni dëshirën tuaj për të mbërritur, bëni gjithçka në një kohë të shkurtër, por nxitimi shpesh eshtë një këshilltar i keq. Mos bëni hapin më të gjatë të këmba.

Akrepi

Ditë e përgjumur, në dashuri ka disa hutime ose sepse një histori nuk funksionon ose sepse partneri nuk ka qenë mirë, ju jeni shumë i hutuar.

Shigjetari

Nëse ju intereson një marrëdhënie, mos jini shumë dyshues apo kaustik, duhet të vini vullnetin e mirë. Optimizmi juaj duhet të largojë melankolinë.

Bricjapi

Eshtë një periudhë plot njohuri dhe për këtë arsye jashtëzakonisht e vlefshme për shenjën tuaj. Dashuria intensive, ajo mund të rilindë nëse ka pasur një krizë në të kaluarën.

Ujori

Konfuzioni gjithashtu mbretëron suprem sepse ju duhet të bëni shumë gjëra, shumë lëvizje, ndryshime. Gjatë kësaj kohe ju mendoni se pavarësisht përpjekjeve dhe angazhimit tuaj, nuk ka shpërblim të duhur.

Peshqit

Forca e madhe, energjia mendore që ju lejon të dilni nga ngatërresa; dashuria midis uljeve dhe ngritjeve; përpiqet të zgjidhë çdo mosmarrëveshje deri sonte.

Nessun commento:

Posta un commento