sabato 30 marzo 2024

Horoskopi i se e shtunë 30 Mars 2024

Horoskopi i se 30/03/2024

Dashi

Dashuria mund të fillojë të japë edhe disa përgjigje. Brenda pak ditësh do mund të gjeni zgjidhje për problemet që keni, por sot eshtë më mirë të mos lodheni shumë.

Demi

Jeni shumë i trazuar sidomos në mëngjes. Momentet tuaja të izolimit nuk kuptohen por shërbejnë për të kuptuar më mirë atë që dëshironi dhe veçanërisht si të prezantoni veten përpara partnerit.

Binjaket

Dikush edhe mund të vendosë të martohet. Shqetësimet për familjen ose shtëpinë tani janë kapërcyer.

Gaforrja

Shtigjet e reja të punës do të japin fryte në muajt e ardhshëm. Vendosni më shumë energji në dashuri, veçanërisht nëse ka pasur zhgënjime ose kriza të veçanta në të kaluarën.

Luani

Nuk eshtë e lehtë të marrësh gjithçka që dëshiron. Në dashuri ju duhet të falni veten për disa mungesa: jepni vetes, varet nga ju!

Virgjeresha

E ardhmja ju jep shpresë të lartë. Një kthesë pozitive në dashuri: do të jeni në gjendje të rikuperoni nga një situatë kritike vetëm nëse e dëshironi vërtet.

Peshorja

Nëse ju pëlqen dikush, bëni një takim sepse do të jeni të suksesshëm. Nëse prishet një marrëveshje, kjo eshtë më mirë, duhet të filloni të mendoni për të ardhmen në mënyrë më aktive, më me përgjegjësi. Dallimet me Peshqit.

Akrepi

Nëse jeni duke përjetuar pakënaqësi nga një dashuri apo edhe një ndarje, tani gjërat po kthehen në favorin tuaj. Sot do të keni mundësinë të ndryshoni drejtimin e jetës tuaj.

Shigjetari

Udhëtime me fat, udhëtime të preferuara dhe si zakonisht sa më shumë të lëvizni, aq më mirë, shenja juaj ka më shumë fat kur eksploron situata dhe mundësi të reja.

Bricjapi

Janë ngritur shqetësime për personin që e doni. çdo herë e mbani përshtypjen sikur nuk keni mundësi të bëni gjithçka ...

Ujori

Kjo eshtë një ditë e veçantë, ka nga ata që e kanë vënë trupin në provë për arsye të ndryshme, shërim në mbrëmje. Një ditë në të cilën edhe çifte afatgjatë mund të zhvillojnë disa mosmarrëveshje të vogla dhe zemrat e vetmuara duket se i kanë fokusuar burimet e tyre tek personi i gabuar.

Peshqit

Eshtë koha të mendojmë për dashurinë, por edhe për mirëqenien personale. Mos u mbështetni shumë në ndihmën e fatit sot.

Nessun commento:

Posta un commento