giovedì 28 marzo 2024

Horoskopi i se e enjte 28 Mars 2024

Horoskopi i se 28/03/2024

Dashi

Lajmet dhe konfirmimet e punës, edhe ndryshimet. Në këtë moment eshtë e mundur të gjindet koha e humbur.

Demi

Gjithmonë vëzhgoni aspektin ligjor dhe burokratik të sipërmarrjeve tuaja, veçanërisht nëse filloni një biznes me njerëz të tjerë tani. Në dashuri gjithçka eshtë vendosur në duart tuaja. Lëvizni me kujdes në çështjet financiare që ende duken në pritje.

Binjaket

Dikush ka ndryshuar kohët e fundit punë ose do të donte të ndryshonte shtëpinë ose jetën e tij në të ardhmen. Kini kujdes që të mos rrini kot me njerëz të çuditshëm ose të pavendosur sepse tani keni nevojë për siguri.

Gaforrja

Të gjithë ata që kanë një projekt apo një iniciativë por edhe një vullnet të madh, në këtë ditë nuk kanë pse të mbajnë prapa dëshirën e tyre për sukses: sharm një mijë! Takime të këndshme në dashuri.

Luani

Ata që janë ndarë kohët e fundit nuk kanë pse të vazhdojnë të mendojnë për ish. Kini kujdes nga një pyetje parash që duhet të llogaritet me kujdes.

Virgjeresha

Përpjekja nuk mungon, disa programe dhe projekte që ishin të mira përpara tani duhet të shtyhen përsëri. Dikush lëshon shqetësim te partneri, të tjerët mendojnë për një tradhti.

Peshorja

Ju jeni një njeri emocional, por në këtë ditë duhet të mbani nën kontroll energjinë tuaj verbale. Në dashuri do të luteni dhe mbase sonte mund të jepni edhe një justifikim.

Akrepi

Mos e vendosni veten në situata që janë tashmë të vështira për tu realizuar. Do tia dilni me kujdes atyre që përpiqen të ndalen në këto orë, këshilla nuk eshtë të bëni shumë.

Shigjetari

Duket sikur në këtë periudhë preferoni të mos vëzhgoni dhe të mos kontrolloni disa gjëra për të shmangur zemërimin. Dashuria eshtë lënë mënjanë, por mund të përpiqeni të rikuperoni dhe vitaliteti juaj sot nuk vihet në dyshim.

Bricjapi

Për të gjithë ata që kanë projekte të rëndësishme kjo eshtë një ditë me vlerë. Ju jeni më tepër i ashpër.

Ujori

Ndjenjat karakterizohen nga një pasion i fortë, por edhe nga disa momente krize. Kujdesohuni me kujdes për aspektin ekonomik.

Peshqit

Sektori i suksesit sigurisht që ndikohet në një mënyrë të rëndësishme. Ata që janë të vetëpunësuar mund të kenë pak më shumë. Ju po kërkoni siguri, ka të ngjarë të kërkoni aleanca të reja si në dashuri ashtu edhe në punë.

Nessun commento:

Posta un commento