martedì 5 marzo 2024

Horoskopi i se e martë 5 Mars 2024

Horoskopi i se 05/03/2024

Dashi

Disa probleme të vogla, nervozizëm. Mos i jepni hapësirë provokimeve, ju pëlqen të argumentoni por gjithçka ka një kufi.

Demi

Eshtë një ditë e përgjithshme nervoze, ju jeni pak të lodhur ose ndoshta edhe një viktimë e një sëmundjeje të lehtë. Mundohuni të takoni njerëz të mirë. Këto ditë puna duhet të rishikohet.

Binjaket

Eshtë e mundur të përpiqeni të rikuperoni një situatë dashurie në nivel emocional, ose ti përkushtoheni pushtimeve të reja. Këto ditë, ata që kanë një aktivitet që u lejon atyre të fitojnë pak a shumë në varësi të rrethanave, do të jenë në gjendje të marrin diçka më shumë.

Gaforrja

Bukur të biesh sërish në dashuri, edhe pas një ndarjeje të rëndë. Pranoni një angazhim edhe nëse nuk ju duket.

Luani

Xhelozi, frika e nëndheshme, në dashuri njëfarë hutimi. Kini kujdes që të mos bëheni shkak i kokës së kokës për komplikimet për të cilat nuk keni faj.

Virgjeresha

Një nga problemet që keni eshtë ti bëni gjërat me nxitim, ose nëse bëni shumë rrezikoni të humbni. Kur jetoni një gjë të bukur keni frikë ta humbni atë ...

Peshorja

Për punën eshtë një kohë zgjedhjesh, mund të hakmerresh edhe për një gabim të pësuar në të shkuarën. Të biesh në dashuri eshtë e mundur, por eshtë e nevojshme të gjesh më shumë pasion.

Akrepi

Shikoni rezultatet e përgjithshme, ato nuk do të jenë negative. Jepni më shumë hapësirë ideve tuaja. Përmirësoni dashurinë edhe nëse gjithmonë dukeni shumë kritik.

Shigjetari

Dëshironi të lëvizni, të ndryshoni qytetin ose ti jepni fund marrëdhënieve të padobishme. Vëmendje në miqësi: eliminoni degët e thata.

Bricjapi

Fizikisht ju keni forcë të madhe. Shumë angazhime për të kryer. Në periudhën e dashurisë që ndihmon çifte e forta, mund të bëni plane edhe në çift përsa i përket punës...

Ujori

Rivalitetet në punë janë të forta dhe gjatë kësaj kohe ka armiq dhe njerëz që e kanë zili suksesin tuaj. Nëse ka një person që ju intereson, mund të riktheheni në lojë, por me shumë qetësi!

Peshqit

Ju duhen disa ditë shërim, nuk eshtë e lehtë të qëndroni të qetë dhe sot mund të jeni veçanërisht nervoz. Propozime dhe thirrje të reja për tu vlerësuar me kujdes.

Nessun commento:

Posta un commento