lunedì 4 marzo 2024

Horoskopi i se e hënë 4 Mars 2024

Horoskopi i se 04/03/2024

Dashi

Ata që kanë mbyllur një lidhje dashurie muajt e fundit mund ta ngushëllojnë veten me pasione krejtësisht kalimtare. Mendoni nëse do të shtyni ndonjë takim që mund të jetë i rëndësishëm për të ardhmen deri në pasdite.

Demi

Kontaktet e largëta dhe udhëtimet e biznesit rezervojnë risi. Dita mund tju sjellë takime dhe burime të veçanta.

Binjaket

Ide të shkëlqyera do të thotë aftësia për të zgjeruar horizontin e dikujt. Dashuria mund të jetë protagoniste dhe ju vetë jeni më pak të dyshimtë se në të kaluarën.

Gaforrja

Duket se dalëngadalë po dilni nga ajo gjendje tensioni e lidhur me të kaluarën. Ndonjëherë temperamenti juaj eshtë i rëndë, por shumë i mirë dhe bujar.

Luani

Në këtë ditë do të ndiheni të mbingarkuar nga shumë gjëra në të njëjtën kohë. Nëse ky eshtë një çift në krizë, jini të kujdesshëm me diskutimet ...

Virgjeresha

Projektet e reja dhe kompanitë e reja nisin ngadalë. Në dashuri mund të keni bërë tashmë kërkesa shumë specifike. Mos e teproni me qëndrime tepër kritike.

Peshorja

Një ons dinake mund tju ndihmojë të kapërceni një problem pune; në dashuri urdhëron, mund të thuash edhe mjaft por pa vuajtje, tani kërkon qartësi.

Akrepi

Shumë gjëra për të bërë. Kur bëhet fjalë për punën, duhet të qëndroni të qetë në një ditë të ngarkuar.

Shigjetari

Mundohuni të planifikoni pak pushim dhe veçanërisht gjatë drekës shmangni diskutimet; propozime të mira mund të vijnë. Ju kërkoni dashurinë dhe besimin e atyre që doni.

Bricjapi

Ka një vonesë në lidhje me punën ose nevojën për të folur qartë, prisni për një rikonfirmim. Mos tërhiqni polemikën në dashuri.

Ujori

Një histori apo një njeri nga e kaluara ju vjen në mendje dhe kjo mund tju hidhërojë. Sonte nuk ju rekomandoj të qëndroni zgjuar vonë, ndonjëherë jeni viktimë e momenteve të një përtese të madhe.

Peshqit

Tensione të forta që do të shfaqen me një gjendje agjitacioni që duhet mbajtur nën kontroll. Mbrëmje nervoze për ndjenjat, më mirë shtyjeni gjithçka për nesër. Mos e lini të sigurtën për të pasigurt.

Nessun commento:

Posta un commento