mercoledì 6 marzo 2024

Horoskopi i se e mërkurë 6 Mars 2024

Horoskopi i se 06/03/2024

Dashi

Kujdesuni për palestrën tuaj dhe përpiquni të rikuperoni disa energji të humbura në javët e fundit. Nëse ju eshtë dashur të thoni diçka për një kohë të gjatë do të jetë e vështirë të mbahet prapa, përpiquni të bëni gjithçka me më shumë kujdes.

Demi

Për dashurinë duhet të bëni zgjedhjet e duhura. Të flasësh për punë eshtë më e lehtë. Projekte të lodhshme dhe kërkuese.

Binjaket

Çdo gjë që përfaqëson një barrë ose një barrë për ju do të ndërpritet gjatë javëve të ardhshme. Do të ndiheni shumë më të disponueshëm ndaj të tjerëve për sa kohë që i ndjeni ata me të vërtetë të sinqertë, tani dëshironi vetëm njerëz të vërtetë pranë jush!

Gaforrja

Ajo që ju shqetëson dhe ju bën të ndjeheni të çuditshëm eshtë se për ca kohë gjithçka që vendosni të bëni nuk eshtë zgjidhur menjëherë. Nuk ka kuptim të fshihesh në shtëpi dhe ndoshta të humbasësh mundësi unike dhe të papërsëritshme edhe në dashuri.

Luani

Kjo eshtë një ditë interesante dhe nëse eshtë e mundur duhet të përpiqeni të kryeni gjëra më të rëndësishme deri në këtë mbrëmje. Ata që kërkojnë një marrëveshje, pasioni duhet ta ekspozojë veten, edhe një dashuri për të kaluarën mund të kthehet. Zemra eshtë e ndarë midis emocioneve të ndryshme, lajmeve nëse i doni ato.

Virgjeresha

Ju kurrë nuk ndaleni! Nga mëngjesi në mbrëmje dhe eshtë normale që ju të përjetoni momente lodhjeje. Në dashuri, mos jini gjithmonë i njëjti ngrënës marramendës...

Peshorja

Projektet që ka ngecur në ditët e fundit, midis sot dhe nesër mund të forcohet. Mos nënvlerësoni takimet, zgjidhjet e dashurisë. Kënaqësia po vjen.

Akrepi

Dita duket interesante, ndryshimet e rëndësishme mund të ndikojnë në shtëpi. Paratë për një projekt vijnë për mrekulli.

Shigjetari

Kushdo që pret para nga një kompani sigurimesh ose një institucion do të ketë informacion të shkëlqyeshëm, dhe më së voni brenda 10 muajve arkëtimin aktual. Në dashuri ka një kapacitet të madh për të dashur ...

Bricjapi

Sot ju duhet të jeni në vëzhgim të disa polemikave të vogla që mund të kenë fuqinë për tju prishur ditën. Gjithçka mund të ndodhë, në takime me fat, ka edhe nga ata që legalizojnë një bashkim.

Ujori

Në marrëdhëniet familjare por edhe në vendin e punës ka shumë konfuzion ose ndoshta eshtë thjesht lodhje. Ju dëshironi të bëni shumë gjëra, por gjithçka duket e penguar.

Peshqit

Ju nuk jeni në gjendje të shkëlqyeshme. Mos e teproni me polemikat, problemi eshtë që ju duket se nuk fitoni aq sa dëshironi ...

Nessun commento:

Posta un commento