lunedì 11 marzo 2024

Horoskopi i se e hënë 11 Mars 2024

Horoskopi i se 11/03/2024

Dashi

Jeni më nervozë gjatë kësaj dite, mendoni të shtyni çdo takim potencialisht të rrezikshëm për nesër. Nëse keni nevojë për të, duhet të kërkoni ndihmë, mbështetje, këshilla.

Demi

Ditë e shkëlqyer; një zgjedhje mund të bëhet jo përpara se të konsultoheni me një ekspert, mos i nënvlerësoni mundësitë e reja. Dashuri e gjallë: përfshiu nëse dëshiron.

Binjaket

Mos e dëgjoni lodhjen dhe depresionin, ajo që ka ndodhur gjatë muajve të fundit nuk llogaritet, në fund fitorja nuk do të dështojë. Në profesion shumë premtojnë, pak veprojnë, të bezdisshëm.

Gaforrja

Sot ka mundësi të shkëlqyera. Ditë e rëndësishme për tu afruar me ata që ju pëlqejnë, por veproni me shumë takt!

Luani

Më duhet të them se kjo ditë paralajmëron kundër polemikave si me vëllezërit dhe të afërmit ashtu edhe me njerëzit në vendin e punës. Kushdo që ka zbuluar një të metë në një marrëdhënie eshtë i dyshimtë, nuk di nëse duhet të falë.

Virgjeresha

Nëse keni ndërmend të blini diçka ose të bëni një investim të mirë, për sa kohë që llogaritë tuaja janë në rregull, mund të shkoni një hap më tej. Yje interesante për ndjenjat.

Peshorja

Punë e mirë, por në dashuri duhet shumë vullnet i mirë për të shmangur diskutimet! Shmangni pyetjet parimore dhe mbi të gjitha të ktheheni në të kaluarën. Ka pasur dallime në shtëpi, maturi me një Akrep ose Kancer. Kjo eshtë periudha e vendimeve të mëdha.

Akrepi

Merrni zënë nëse duhet të bëni ndonjë kërkesë ose të bëni një marrëveshje. Ne kemi situata diskrete, ju ftoj të flisni dhe të sqaroni se çfarë nuk eshtë në rregull.

Shigjetari

Kjo periudhë mund të jetë një pararojë e emocioneve, suksesit dhe takimeve të lumtura - varet nga ju. Eshtë e rëndësishme të rregulloni disa çështje të pazgjidhura të llogarive.

Bricjapi

Kjo ditë do të kalojë në një mënyrë të qetë. Si në dashuri ashtu edhe në punë mund të përparoni, nuk keni pse të përqendroheni në situata të pamundura!

Ujori

Idetë e mira ia vlejnë ari dhe së shpejti do të jetë e mundur të shpengosh një të vuajtur gabim. Situatë e bukur për ata me një dashuri të rëndësishme. Ju duhet të gdhendni një hapësirë të gjitha për veten tuaj, kjo ditë ndihmon!

Peshqit

Një problem me njerin që e doni, keqkuptimet janë të përkohshme, por ju ngriheni në këmbë të gabuar. Harrojeni të kaluarën dhe kush e përfaqëson atë ...

Nessun commento:

Posta un commento