giovedì 8 febbraio 2024

Horoskopi i se e enjte 8 Shkurt 2024

Horoskopi i se 08/02/2024

Dashi

Ata që kanë një biznes apo blerje në mendje do të kenë probleme. Eshtë një kohë e qetë për dashuri, edhe shumë. Do të dëshironi më shumë emocione, nëse jeni të martuar apo bashkëjetoni mos e kërkoni “diku tjetër”.

Demi

Nëse duhet të përballeni me një dashuri ose bisedë familjare, vazhdoni këto ditë, marrëdhëniet e reja romantike janë të rëndësishme. Periudha e verifikimit të punës. Sot ka shumë energji për tu shfrytëzuar.

Binjaket

Duke shpenzuar shumë, në punë do të dëshironi një rikonfirmim. Nëse zemra ka pak kohë vetëm... mos prisni shumë.

Gaforrja

Jeni te kenaqur dhe kjo eshtë e rëndësishme, nga ana tjetër ka nisur një periudhë e cila do të ndihet nga vrullja dhe mundësitë e mira që do të vijnë! Takimet dhe romancat i nënshtrohen ndryshimeve pozitive.

Luani

Do tju duhet një pauzë për reflektim: në krahasim me muajt e kaluar, megjithatë, projektet po shkojnë më mirë. Ata që janë ndarë tashmë kanë një flakë të re.

Virgjeresha

Ju shikoni pak tension në shpirtin tuaj, në mënyrat tuaja, veçanërisht në dashuri. Veproni vetë dhe gjithçka do të bëhet në mënyrën më të mirë. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë para për gjëra parëndësishme!

Peshorja

Ashtë pak ditë e lodhshme, duhet të përpiqesh të lësh hapësirë për argëtim. Bëni një udhëtim sa më shpejt që të mundeni.

Akrepi

Dita në anën tuaj; keni shumë energji dhe shumë ide të mira. Rilindja e ideve të bukura, dashuritë që bëhen protagonistë përsëri.

Shigjetari

Tema e udhëtimit, e ndryshimit eshtë e rëndësishme për Shigjetarin që eshtë vazhdimisht në kërkim të qëllimeve të reja, një ditë të vlefshme, një sukses të mirë personal, ide fituese.

Bricjapi

Një ndjenjë dhemb dhe shëron në të njëjtën kohë, në një farë mënyre do të duhet të bësh një zgjedhje që ka të bëjë me punën dhe gjithashtu dashurinë. Takime të bukura për ata që janë vetëm dhe projekte të reja për çifte e reja. Shumë shpenzime të grumbulluara së fundi.

Ujori

Ditë që lindi me ca hutim. Duhet thënë se dashuria dhe marrëdhëniet me të tjerët i nënshtrohen një tensioni të lehtë.

Peshqit

Ditë mjaft e qëndrueshme. Në dashuri eshtë rasti që ju thoni të gjithë të vërtetën, në favor të çifteve që e duan njëri tjetrin.

Nessun commento:

Posta un commento