mercoledì 7 febbraio 2024

Horoskopi i se e mërkurë 7 Shkurt 2024

Horoskopi i se 07/02/2024

Dashi

Kushdo që fillon një punë ose kompani të re nuk mund të ketë gjithçka menjëherë; ata që punojnë si punonjës duhet të jenë të kënaqur me atë që ka. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të disponueshëm, pengesa ose vonesa për tu marrë parasysh. Shpenzimet jane shumë.

Demi

Eshtë një periudhë krijuese, e rëndësishme. Nëse një histori ka vazhduar për ca kohë, eshtë koha e duhur për ta legalizuar atë.

Binjaket

Në punë së shpejti do të keni konfirmime, nis të preferuarat e reja. Një interes emocional mund të kthehet në diçka më shumë ...

Gaforrja

Dita e balerinës, do të ketë një nyjë për tu zgjidhur brenda muajit tjetër, kur nga pikëpamja profesionale vjen koha për të vendosur ose vazhduar një punë.

Luani

Ndonjëherë kur kaloni një periudhë paksa të vështirë, e kuptoni më mirë se çfarë dëshironi dhe çfarë eshtë e tepërt, referencat tuaja kanë ndryshuar, tani jeni më të mençur!

Virgjeresha

Një nxitje e konsiderueshme e energjisë ju çon të eksploroni mjedise të reja. Një projekt i ri mund të marrë shtyrje, por kërkon pak kohë.

Peshorja

Ditë të mbarë në vendin e punës, vendimet që duhen marrë. Afeksionet forcohen, dashuria shkëlqen përsëri. Ju duhet të pohoni vetveten sepse dikush u bën një vesh të shurdhër kërkesave tuaja.

Akrepi

Parajsa më nervoz nga ndjenjat. Në vendin e punës do të dëshironi të filloni projekte të reja, por jeni të lidhur me një angazhim që kërkon kohë.

Shigjetari

Kini kujdes gjithashtu për shpërqendrimet, mbase kur ato ju japin ndryshime ose merren me para. Pakënaqësi por ndieni edhe siguri të madhe në atë që bëni ...

Bricjapi

Keni vështirësi për të kapërcyer, jeni të zemëruar për mënyrën se si po shkojnë disa gjëra; ti e di se si je: ose e bën siç thua, dhe e di që ke respektin e të gjithëve, ose largohesh. Qetë!

Ujori

Mos e nënvlerësoni këshillën që vjen së bashku. Aspekt i shkëlqyeshëm praktik, mundësi të mira për të ardhmen.

Peshqit

Problem janë shpenzimet që kanë të bëjnë me shtëpinë. Nëse e gjykoni si duhet, duhet të keni guximin të prisni. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë e ulët e energjisë.

Nessun commento:

Posta un commento