venerdì 9 febbraio 2024

Horoskopi i se e premte 9 Shkurt 2024

Horoskopi i se 09/02/2024

Dashi

Propozime tërheqëse në fushën profesionale; dita e energjisë së mirë, dashuria eshtë protagonist. Kontakte të rëndësishme për prestigj!

Demi

Kjo ditë fillon në një mënyrë interesante. Përmirësimi i marrëdhënies prind fëmijë ...

Binjaket

Një fillim i mbarë në punën ku do të jetë e nevojshme të shkurtoni urat me ata që nuk kanë qenë të besueshëm. Një problem mund të prekë lidhjen tuaj të dashurisë, ju nuk doni të thoni gënjeshtra dhe mbi të gjitha merrni kohën tuaj, më mirë jini të sinqertë!

Gaforrja

Dua tju kërkoj ti kushtoni pak më shumë vëmendje parave. Dita që do të merret me një kokërr kripë, ju testoheni vazhdimisht, jo të gjithë janë të besueshëm.

Luani

Nëse keni mbyllur një histori në muajt e fundit, tani do të jetë e vështirë të rikuperohet. Do të ishte mirë të bëje më shumë gjimnastikë; tensioni i muskujve.

Virgjeresha

Këtu eshtë një ditë e mirë për tu sqaruar, për të bërë kërkesa që i keni shtyrë për disa kohë. Më në fund mund të gjesh edhe pak mendjelehtësi dhe gëzim.

Peshorja

Do të përjetoni një situatë të këndshme gjatë gjithë ditës. Ju jeni shëruar edhe nga një shqetësim i vogël trupit, po fitoni përsëri. Dilni me idetë e mira që keni në mendje. Udhëtime dhe transferta të rëndësishme. Paqja e krijuar në dashuri.

Akrepi

Pavarësisht gjithçkaje mund të ndiheni të nënshtruar. Rreziku i humbjes së një rrahjeje ose nervozimi për një gjë të vogël sot mund të shmanget falë një analize të kujdesshme të situatave, dashuria po.

Shigjetari

Historitë që po lindin tani janë të forta, dhe për sa i përket punës, të tërhiqesh do të ishte një turp i vërtetë. Ju duhet të bëni gjithçka me pak më shumë qetësi, përdorni edhe kujdes në lidhje me aspektin juridik dhe burokratik të disa situatave.

Bricjapi

Sot ju duket e përhapur nga një agjitacion i brendshëm i çuditshëm, ju shikoni në pasqyrë dhe nuk ju pëlqen vetja. Nëse jetoni të njëjtën jetë për një kohë të gjatë, eshtë normale që këto ditë të dëshironi të lironi veten ose të bëni gjëra të reja.

Ujori

Ata që thjesht nuk mund të qëndrojnë më një person mund të kenë dërguar tashmë në atë vend. Më mirë në pak, por të mira, ndihet pak lodhje.

Peshqit

Ju u zgjuat mjaft të gëzuar, do të jeni mjaft dinamik. Lindi një dëshirë e re për të takuar njerëz të mirë. Mos u thuaj jo ftesave edhe sepse ke qenë shumë e mbyllur kohët e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento