sabato 6 gennaio 2024

Horoskopi i se e shtunë 6 Janar 2024

Horoskopi i se 06/01/2024

Dashi

Mundohuni të jetoni intensivisht marrëdhëniet tuaja të reja, mund të ndiheni papritmas i tërhequr nga një person që keni njohur kohët e fundit. Ngjarje të lumtura familjare.

Demi

Eshtë një ditë e mirë. Nëse jeni vetëm, tani do të duhet të gjeni përsëri dashuri, ti besoni personit që doni më shumë ...

Binjaket

Ditë e lodhshme plot me një mijë nëse dhe por; për disa do të ishte rasti të fillonte nga e para në dashuri, mbase ju kërkoni diku tjetër atë që tashmë keni! Para për të mbajtur nën kontroll, shumë dalje për shtëpinë.

Gaforrja

Ajo që nuk mund të arrihej në javët e kaluara do të vijë tani. Rinovimet e mundshme. Takime të reja për të favorizuar!

Luani

Transformime në zhvillim, përfshirë ato për shtëpinë. Dembel në dashuri, shumë angazhime ju thithin!

Virgjeresha

Marrëdhënie intensive dashurie: tani keni nevojë për siguri nga partneri juaj. Eshtë e rëndësishme që të frekuentoni njerëz konstruktivë gjatë kësaj periudhe...

Peshorja

E mira eshtë që ju keni ndryshuar qëndrimin tuaj ndaj të tjerëve. Nëse e kaluara eshtë zhgënjyer, dashuria tani mund të shpengohet.

Akrepi

Mundësitë e lindura në muajt e fundit nuk duhet të harxhohen, shkoni përpara në rrugën tuaj edhe nëse sot diçka nuk është në rregull. Miqësia dhe udhëtimet janë të kënaqshme, por vetëm pjesërisht sepse shikoni prapa dhe kujtimet nuk janë të këndshme.

Shigjetari

Të lindur me pak bezdi këtë ditë, duhet të përpiqeni të mos lodheni. Ka shumë tension nervor të shkaktuar nga fakti që kohët e fundit ka shumë gjëra për të bërë ...

Bricjapi

Me njerëzit që i doni më shumë mund të gjeni qetësi. Së shpejti do të realizoni një dëshirë që keni kohë që e keni mbyllur në syrtar.

Ujori

Ne nuk e diskutojmë vullnetin tënd, dëshirën tënde për të bërë por duket se lodhja eshtë e tepërt, sot për shembull nuk eshtë e lehtë të mbash gjithçka që ke në mendje.

Peshqit

Asnjëherë si në këtë periudhë nuk eshtë zemra që dominon arsyen. Pasdite mund të marrësh frymë nga një ajër tjetër.

Nessun commento:

Posta un commento