domenica 7 gennaio 2024

Horoskopi i se e diel 7 Janar 2024

Horoskopi i se 07/01/2024

Dashi

Dita e rikuperimit. Klima e këndshme për miqësi dhe mundësia e udhëtimit

Demi

Keqkuptimet në çift mund të kapërcehen nëse ka vullnet të mirë nga të dyja palët. Nëse dikush që ju intereson nuk e mban një premtim, ju gjithashtu mund ta likuidoni atë ...

Binjaket

Dita po. Rezultatet janë aty, eshtë e rëndësishme të rikuperoni energjinë, sepse për momentin ajo mungon.

Gaforrja

Disa bezdi të vogla por, mos u shqetësoni, shtyni çdo lloj takimi për nesër. Qetësia nuk eshtë forza juaja sot.

Luani

Marrëdhënia juaj e zakonshme mund të mos ju japë garancitë që dëshironi, por mos vendosni tani. Sot heshtjet tuaja mund të rëndojnë, të krijojnë keqkuptime.

Virgjeresha

Shumë gjëra duhen ndryshuar, duhet të jeni të kujdesshëm gjatë kësaj kohe. Do të dëshironi të arratiseni, të udhëtoni ...

Peshorja

Mire në lidhje me çdo çështje ligjore që u ngrit në të kaluarën. Ju duhet të ndjeni një dëshirë të madhe për hakmarrje, risi ...

Akrepi

Vetëm për disa ditë duhet të qëndroni të qetë, edhe nga pikëpamja e trupit nuk dukeni veçanërisht të fortë. Eshtë e mundshme që në këtë periudhë të ndieni pak padurim, parehati: do të doni të kishit më shumë dashuri.

Shigjetari

Gjërat që bëni mund të bëhen të rëndësishme, svoglojë mundësitë e lodhshme dhe jepeni vetes më shumë hapësirë për dashuri. Një sqarim do të jetë i detyrueshëm sonte, përgjithësisht një ditë pozitive.

Bricjapi

Ditë e rëndë, nervoze, në të cilën eshtë e vështirë të mbash kontrollin: në mbrëmje kthehet pak qetësi. Në dashuri ju duhet të bëni një zgjedhje.

Ujori

Tani duhet të përpiqeni të dilni. Në këtë ditë ju jeni më të disponueshëm. Ju do të doni të ndryshoni jetën tuaj, por tani për tani nuk mundeni ...

Peshqit

Sot diçka nuk eshtë në rregull, vonesa të mundshme. Eshtë sikur të ndihesh i mbingarkuar nga shumë gjëra, konfuzioni mbretëron i lartë, ki kujdes me shenjën e Virgjëreshës.

Nessun commento:

Posta un commento