sabato 9 dicembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 9 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 09/12/2023

Dashi

Ju dëshironi të filloni përsëri, ju jeni një person i ri, keni një aftësi të shkëlqyeshme për të kuptuar se ku është fati. Sherim.

Demi

Ka energji të mirë, një kënaqësi e madhe mund të vijë sot. Ditë e shkëlqyeshme për të pastruar çdo dyshim, ndonjë nga dyshimet tuaja, edhe me origjinë dashurije.

Binjaket

Ju ka lodhur dita e përditshme, mos krijoni lëkundje në jetën tuaj që mund të rrisin problemet praktike. Eshtë e rëndësishme të zgjidhen problemet e parave, shpenzimeve shtëpiake.

Gaforrja

Mos e humbni vëmendjen për nevojat tuaja, gjeni një qetësi të brendshme, sot eshtë e mundur! Për ata që e dëshirojnë atë, dëshira për të dashuruar do të kthehet së shpejti.

Luani

Ju keni ndjenjën të jeni në mëshirën e ngjarjeve. Në këtë moment nuk eshtë e lehtë të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse ka dikush që vazhdon të mos ju japë atë që dëshironi në dashuri.

Virgjeresha

Ju nuk keni pse të mbani një marrëdhënie vetëm nga frika e largimit nga realiteti. Më mirë të merrni kohë dhe të pushoni.

Peshorja

Çdo konflikt mund të zgjidhet me mençuri dhe diplomaci. Divergjencat në dashuri nëse ka një projekt të përbashkët për tu realizuar. Kujdes dhe largpamësi maksimale me paratë.

Akrepi

Dita kërkon një dozë të mirë durimi dhe vullneti të mirë, mund të zemëroheni për një gjë të vogël; nëse një çift ka përjetuar tashmë kohë të vështira në të kaluarën, tani duhet të jemi më të kujdesshëm.

Shigjetari

Edhe pse jeni dashamirës i udhëtimeve, i lëvizjes, do të ishte më mirë të planifikonit ditë larg stresit, nga situata që mund të shkaktojnë siklet apo tension të panevojshëm.

Bricjapi

Ndiheni plot me energjitë tuaja. Ditë relaksuese dhe më pozitive për gjithçka.

Ujori

Edhe nëse e keni të vështirë, përpiquni të kurseni pak, sepse shtëpia dhe familja kanë thithur para. Nëse keni një histori hezituese, duhet ta rimarrni atë.

Peshqit

Mund te pranosh gjithçka, thjesht flisni për të! Nuk ju pëlqejnë sekretet, nëse ka diçka për të sqaruar se eshtë në familje; menaxhon mirë financat, kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime.

Nessun commento:

Posta un commento