venerdì 8 dicembre 2023

Horoskopi i se e premte 8 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 08/12/2023

Dashi

Për disa ka pasur kriza të vogla, në raste të jashtëzakonshme edhe ndarje në dashuri. Prisni për momente më të mira para se ta vendosni veten në stres të ekzagjeruar.

Demi

Dashuria juaj për estetikën mund të gabohet si kotësi, dikush kërkon një prani më aktive. Qëndroni të qetë, veçanërisht ndaj njerëzve përreth jush.

Binjaket

Ashtë një ditë e mirë për kontakte, për miqësi. Nuk ju mungon forca, dëshironi të keni një përgjigje qetësuese që ju jep siguri sa më shpejt të jetë e mundur...

Gaforrja

Gjatë kësaj periudhe mund të merrni rezultate të mira, por shpenzimet për fëmijët, për shtëpinë apo për të rregulluar një situatë ligjore janë të tepërta. Disa raporte janë në shqyrtim.

Luani

Eshtë një periudhë shpengimi, e qetë dhe optimiste, e cila ju ndez shijen e konkurrencës dhe gjithashtu ju lejon të fitoni. Klima e mirë në shtëpi; në dashuri merru me punë ...

Virgjeresha

Çfarëdo që planifikoni të bëni sot eshtë e shkëlqyeshme për të kaluar. Në dashuri mund të vendosni të jetoni një ndjenjë, propozime të reja çdo ditë!

Peshorja

Në dashuri ka diçka që nuk shkon, kini kujdes nga polemikat që mund të lindin gjatë fundjavës së ardhshme! Me Luanin dhe Ujorin lidhjet më intensive dhe më konfliktuale.

Akrepi

Nuk eshtë e lehtë të filloni përsëri nëse ka pasur një bllokim në të kaluarën, por duhet të mbani mend se shenja juaj shpesh thirret të "ngrihet nga hiri", me zgjedhje apo fat. Dashuria në pak ditë do të kthehet të jesh protagoniste në jetën tënde, por të paktën tani për tani ka distanca ...

Shigjetari

Herë pas here ndiheni pak poshtë, e rëndësishme eshtë në këtë ditë, të mos jesh shumë hipokondriak ose disfatist. Ju mund të rikrijoni një mirëkuptim të caktuar me partnerin tuaj. Mos e lini krenarinë të flasë, pak më shumë disponueshmëri nuk dëmton në dashuri, mbrëmje të lodhshme.

Bricjapi

Eshtë e panevojshme të pretendosh se po dëgjon të tjerët, ti sidoqoftë gjithmonë bën gjënë tënde. Në dashuri, diçka e re mund të lindë ose të rilindë, por ju dukeni mjaft të hutuar. Sot përpiquni ti bëni gjërat me qetësi.

Ujori

Tensione pozitive, një takim special mund të mbahet gjatë javëve të ardhshme; Vetëm kushtojini vëmendje atyre që duan të ndikojnë në zgjedhjet tuaja, ju jeni një shpirt i lirë, mos harroni këtë.

Peshqit

Ditë që jep emocione të rëndësishme, përpiquni të kapërceni mosbesimin tuaj. Palestra eshtë e mirë.

Nessun commento:

Posta un commento