domenica 10 dicembre 2023

Horoskopi i se e diel 10 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 10/12/2023

Dashi

Historitë e dashurisë të lindura për qejf apo rastësi, duhen gjykuar për atë që janë, kujdes që fantazia të mos ju largojë shumë nga realiteti.

Demi

Eshtë e vështirë të komunikosh me të tjerët, ose ka njerëz që dalin kundër teje. Historitë e dashurisë që kanë filluar tashmë nuk duhet të marrin parasysh polemikat e përditshme.

Binjaket

Ndjenjat luajnë një rol më të rëndësishëm në situata që dukeshin të mbërthyer. Dita ne rregull.

Gaforrja

Nervozizmi që fshihet, sot më duhet tju kërkoj të keni kujdes nga tensionet e vogla që mund të ekzistojnë. Këto janë ditë kur ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme, ose jeni të thirrur të bëni shumë dhe kjo mund të shkaktojë shumë stres. Rimëkëmbja në të njëjtën ditë.

Luani

Ju nuk jeni dakord me ata që ju rrethojnë dhe rrezikoni të debatoni edhe nëse ju pëlqen ta bëni këtë. Kini kujdes se çfarë bëni!

Virgjeresha

Jo gjithçka bën mrekulli; ju doni të bëni diçka dhe ata që doni nuk pajtohen. Ju jeni duke u lodhur shumë.

Peshorja

Në këtë ditë mund të ndjeni një lodhje të lehtë trupit, me një njeri të Peshqve kujdes nga bisedat e panevojshme; le gjërat të rrëshqasin mbi ju.

Akrepi

Sot eshtë më mirë të mos zemërohesh, mund të thuash gjithçka që nuk ke thënë për muaj e vite. Dashuria në krizë edhe sepse e kërkon dhe ikën, ndonjëherë je ti që ngatërrohesh në histori të pamundura.

Shigjetari

Të shtënat në kokë duhet të shmangen dhe qëndrimet tolerante dhe të ekuilibruara në dashuri preferohen. Jo gjithçka që keni bërë ka sjellë kënaqësi, por do të jetë e lehtë të ktheni faqen dhe të vazhdoni përpara.

Bricjapi

Ka ditë që mbyllesh me botën dhe me veten gjithashtu. Periudha eshtë konfuze, mos gaboni me ndjenjat.

Ujori

Pak tension, njerëzit thonë se dukesh si një copëz i çmendur. Sot përpiquni ti bëni gjërat me qetësi.

Peshqit

Ndryshimet në familje që shënojnë një ndryshim pozitiv në jetën tuaj. Dashuria mund të ketë momente ëndërrimtare. Planifikoni një fundjavë argëtuese, një ndjenjë i kthehet protagonistit.

Nessun commento:

Posta un commento