sabato 2 dicembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 2 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 02/12/2023

Dashi

Ju ndjeheni mirë dhe në formë sot. Ditë interesante për dashurinë. Shpenzimet për një shtëpi apo investime të vogla janë të mundshme, për ata që munden.

Demi

Zgjedhje të mira që bëni në këtë ditë. Fat i mirë ndihmon të rinjtë të gjejnë referenca të reja.

Binjaket

Mos harxhoni shumë para, bëni kujdes, shmangni gabimet. Më së miri do të ishte të shmangni konfliktet. Në dashuri keni nevojë për durim, jeni pak të shpërqendruar, të shpërqendruar dhe partneri juaj e vëren këtë.

Gaforrja

Sot duhet durim: tensioni rritet sepse disa ankthe brenda jush nuk janë zhdukur. Sonte do të ndjeheni të tensionuar, në dashuri ka pasur polemika ose nje largësi që tani duhet të kalohet.

Luani

Do të dëshironit të ikni dhe gjithsesi sot do e keni shumë të vështirë të ruani qetësinë. Sot ju mendoni pak më shumë për jetën praktike, sesa për jetën sentimentale. Sot keq me ata që nuk mendojnë si ti ...

Virgjeresha

Ju duhet të shmangni shqetësimin e tepërt për detajet, thjesht bëni atë që ka vërtet rëndësi. Për ata me një dashuri të re, nuk jeni shumë i bindur, e kaluara peshon shumë. Ekzistojnë ndryshime në çift që eshtë e vështirë të shërohen.

Peshorja

Ditë e rëndësishme, e rritjes së madhe. Nëse jeni beqarë mund të takoni personin e ëndrrave tuaja.

Akrepi

Ju do të jeni në gjendje të mbështeteni në një forcë të madhe, idetë tuaja nuk janë gjithmonë të pranuara sepse keni një mënyrë për të propozuar veten jo gjithmonë të kuptueshme, një mbrëmje dashurie. Duhet pak durim në marrëdhëniet prind fëmijë.

Shigjetari

Ditë pak të lodhshme ose plot vonesa, distancohuni nga dikush që dëshiron tju bëjë zemërimin. Kjo ditë mund të jetë konfliktuale, nëse ka dikush që dëshiron tju imponojë se çfarë të bëni, jini të durueshëm!

Bricjapi

Ndryshimet dhe risitë tani duhet të shihen në një dritë të re. Sot mund të rikuperoni duke organizuar një udhëtim të këndshëm!

Ujori

Të tjerët nuk mund tju kuptojnë sepse nganjëherë ju jeni që e tregoni veten jashtëzakonisht enigmatik. Disa armiq përreth.

Peshqit

Një periudhë e konfliktit të madh eshtë duke u zhvilluar. Trupi në këtë periudhë nuk eshtë në majë, në veçanti shëron fytin dhe nuk ju ekspozon ndaj ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Nessun commento:

Posta un commento