domenica 3 dicembre 2023

Horoskopi i se e diel 3 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 03/12/2023

Dashi

Në dashuri, ju shkoni në një tërbim pa asnjë arsye. Kushtojini vëmendje shpenzimeve të vogla, gjobave, ka të ngjarë të ketë disa dalje të shumta gjatë ditës.

Demi

Ja një ditë interesante, marrëdhëniet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Eshtë një rikuperim i ngadalshëm.

Binjaket

Situata vlen për kapërcimin e keqkuptimeve në shtëpi, të kryera edhe për ato marrëdhënie që kanë probleme në menaxhimin e parave, apo për veprime të vjetra ligjore që nuk kanë përfunduar.

Gaforrja

Sot ka një gjendje trazirash që përfshin jetën tuaj. Do të shkëlqeni sonte!

Luani

Në këtë ditë arrin lajme që ju pëlqen. Ndërkohë, nëse ka dikush që del përpara në dashuri, jepini hapësirë ndjenjave ...

Virgjeresha

Transformimet do të përcaktohen, nëse jo vullnetare, nga fati: kjo eshtë arsyeja pse duhet të përqendroheni në gjërat e duhura. Kthesat e papritura në dashuri. Këshilla ligjore për të zgjidhur një problem, kontrata, akte dhe dokumente të vonuara, ju dukeni goxha i lodhur.

Peshorja

Një situatë që shfaq ulje-ngritje, por që do ta qeverisni me siguri të madhe emocionale, siç eshtë mënyra juaj e zakonshme. Nga pikëpamja juridike dhe financiare, një periudhë rishikimi eshtë hapur ...

Akrepi

Mendoj se do të pajtohesh me mua nëse them se jeta jote shpesh eshtë mbështetur në intuitën, tani kjo eshtë letra e fitimit, ndiq instinktet e tua!

Shigjetari

Çiftet më të forta do të duhet të durojnë vetëm një moment ndarjeje, të shkaktuar nga ngjarje jashtë marrëdhënies. Dëshira për të shpërthyer nga modele të caktuara eshtë e ligjshme, por nuk eshtë koha e duhur për të revolucionarizuar jetën tuaj ...

Bricjapi

Po humbisni më shumë kohë për të parë se njerëzit përreth jush bëjnë atë që thoni! Nuk eshtë e lehtë tu besosh të tjerëve, pak por të mirë. Dashuria zë vendin e dyte.

Ujori

Mos dëgjoni emocionet e mëngjesit, zgjoheni mjaft nervoz, ndoshta edhe jashtë mendimeve. Kujdes në dashuri sepse sot çdo fjalë e tepërt mund të shkaktojë bezdi, përballojini gjërat me qetësi.

Peshqit

Duhet të besoj se ju jeni pak i zemëruar dhe shumë i shqetësuar, plot gjëra për të bërë. Lodhja ka të ngjarë të marrë përsipër.

Nessun commento:

Posta un commento