venerdì 1 dicembre 2023

Horoskopi i se e premte 1 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 01/12/2023

Dashi

Padyshim që ka favorizuar sektorin e profesionit, suksesi do tju bëjë të sigurt. Dashuria në rregull!

Demi

Shumë gjëra për të zgjidhur në mënyrë profesionale. Tashmë keni debatuar në dashuri ose jeni të shqetësuar për një mungesë.

Binjaket

Ditë e çuditshme, ju që jeni gjithmonë duke buzëqeshur ose ndryshe përpiqeni të lidheni me të tjerët në një mënyrë pozitive, mund të ndikoheni nga një agjitacion i fortë, jeni nervoz.

Gaforrja

Fillim i mirë i ditës, mund të arrini rezultate vërtet të shkëlqyera. Nëse puna ju ka lodhur, mund të filloni të eksploroni hipoteza të reja bashkëpunimi, edhe në sektorë të ndryshëm nëse ndiheni të gatshëm të përfshiheni.

Luani

Të gjithë Luanët duhet ta përdorin këtë periudhë për tu admiruar, për tu zgjuar nga një letargji e gjatë. Dashuria në çift frenohet nga detyrimet e punës.

Virgjeresha

Situata tensionit, pakënaqësia në lidhje me punën, por diçka do të zgjidhet në muajt e ardhshëm. Mos u bëni pesimist, duhet ta shikoni gotën gjysmë plot!

Peshorja

Nëse ndiheni të lodhur, eshtë normale, dhe po ashtu debati me ata që nuk duan të kuptojnë disa nga nevojat tuaja, gjithmonë kërkoni edukim dhe respekt. Ata që nuk janë me ju janë kundër jush, tash e ca kohë ata po vendosin ultimatume!

Akrepi

Disa lajme janë të mundshme, duhet të shihni një njeri për të sqaruar një çështje biznesi apo financiare. Nëse keni ndërmend të kërkoni të drejtat tuaja, eshtë e përshtatshme të flisni ...

Shigjetari

Tensionet në familje ose në dashuri mund të kapërcehen gjatë kësaj dite të mirë. Udhëtimet e preferuara dhe kontaktet e dobishme për të përmirësuar punën.

Bricjapi

Gjithmonë shumë i zhytur në mendime, para të papritura ose një dhuratë në rrugë. Ditë sherri, në marrëdhëniet ndërpersonale dhe në vendin e punës duhet pak durim.

Ujori

Përparësitë për ata që kanë një punë, do të duhet të dilni përpara dhe të shmangni frikën e panevojshme. Kjo eshtë koha e duhur për tu përpjekur të rikuperoni qetësinë nga pikëpamja emocionale.

Peshqit

Këto ditë përpiquni të heqni qafe një barrë, nëse ka një inat të vogël apo të madh ndaj dikujt eshtë më mirë të përballeni me atë që eshtë e gabuar, të flisni më shumë sesa të mbani gjithçka brenda.

Nessun commento:

Posta un commento