sabato 16 dicembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 16 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 16/12/2023

Dashi

Kjo eshtë një kohë kur nuk mund të përballohet shumë në planin fizik: ka shumë angazhime dhe shumë pak përfitime. Ne duhet të veprojmë në mënyrë metodike dhe racionale, sepse fatkeqësisht eshtë e lehtë të humbasim durimin.

Demi

Eshtë një ditë e qetë, pa asnjë lajm. Në dashuri, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Binjakët dhe Shigjetarin, një ditë me reagime të mira.

Binjaket

Ju dëshironi të ndryshoni ritmin dhe mënyrën tuaj të jetesës, kjo gjithashtu varet nga mosha dhe rrethanat tuaja. Nëse ka një njeri që ju pëlqen, që ju intrigon, mos iu afroni sot, por përpiquni të jeni më të sjellshëm dhe pozitiv, sidomos me veten tuaj!

Gaforrja

Ditë e vlefshme për takime, udhëtime. Zgjidhjet janë afer dhe nuk ju mungon aftësia për ti bërë.

Luani

Në dashuri jeni ju që krijoni momente të mira dhe të këqija. Nxitni lidhjet familjare dhe lidhjet me të dashurit tuaj.

Virgjeresha

Herë pas here duhet të marrësh vesh, përndryshe nuk te pelqen. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni mosmarrëveshjet dhe përplasjet me pak vullnet të mirë. Në dashuri jeni të hutuar.

Peshorja

Kjo ditë duhet mbajtur nën kontroll, një fjalë e tepërt mund të shpëtojë. Kush eshtë vetëm tani për tani duhet të luajë ne mbrojtje.

Akrepi

Nëse ju pëlqen një njeri, kjo eshtë koha e duhur për të zbuluar ndjenjat tuaja; kujdesoju më shumë për marrëdhëniet me të tjerët. Në familje do të jetë e mundur të konfirmoni idetë tuaja. Jepni hapësirë të tjerëve dhe kërkoni dialog.

Shigjetari

Një ditë e lodhshme, ju mund të keni bërë aq shumë në dy javët e fundit sa keni nevojë për një relaksim. Sot ju nuk duroni asgje.

Bricjapi

Një situatë që teston dëshirën tuaj të mirë, në fund ju mund të fitoni çdo sfidë. Sot kujdesuni për shendetin tuaj, por jo vetëm sot!

Ujori

Tani eshtë e mundur të zgjidhni një problem të vogël personal. Do të takoni një njeri që ju intrigon veçanërisht edhe nëse nuk eshtë një kohë dashurie që ju shqetëson jetën.

Peshqit

Energji e mirë dhe pak më shumë fat. Takime më me fat.

Nessun commento:

Posta un commento