venerdì 15 dicembre 2023

Horoskopi i se e premte 15 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 15/12/2023

Dashi

Ju keni vendosur që të realizoni një projekt shumë të kërkuar. Jini më të sinqertë por dikush nuk ka qenë me ju!

Demi

Jeni të lirë të bëni dhe të zhbëni siç të doni. Oferta pune me kohë të pjesshme.

Binjaket

Do të jetoni ditë të rëndësishme, do të shihni që brenda disa javësh një person do të rikthehet përsëri dhe do të keni një lajm të mirë. Ejani përpara, veçanërisht në vendin e punës, ata që kanë biznesin e tyre mund të kenë marrë një propozim të ri ose do ta marrin atë.

Gaforrja

Horoskopi eshtë i vlefshëm edhe nëse gjithmonë duhet të punoni shumë për ta arritur. Vetëm çifte tashmë të vjeter për ca kohë janë në krizë.

Luani

Ditë në të cilën mund ti përballoni provat me guxim dhe me një qëndrim racional dhe të ekuilibruar. Një takim i ri sjell paqe mendore, por mund të tërhiqeni edhe nga dikush i veçantë.

Virgjeresha

Eshtë një situatë më e mirë për të gjithë ata që punojnë falë kontakteve, për të gjithë njerëzit që duan të eksperimentojnë me projekte të reja; diskutime me Ujorin. Nervozizmi për të kufizuar.

Peshorja

Mundohuni të krijoni marrëveshje në punë, ndoshta të rekomanduara me njerëz me përvojë. Mos dilni nga rruga juaj me para.

Akrepi

Ju do të zgjidhni problemet personale, por ndonjëherë ju duhet të impononi vullnetin tuaj. Kini kujdes të mos jetoni dy histori në të njëjtën kohë ...

Shigjetari

Pakënaqësi dhe nganjëherë një dëshirë e tepruar për të treguar perspektivën tuaj, frymën tuaj të kundërshtimit me çdo kusht, edhe për ata që nuk pyesin.

Bricjapi

Mundohuni të gjeni njëfarë stabiliteti sepse disa polemika përshkallëzohen. Nuk ka gjasa që dikush të ketë pranuar një detyrë të re që fsheh gracka.

Ujori

Ju nuk jeni në krye, sot duhet të përpiqeni të shmangni polemikat ose të hidhëroheni për asgjë. Diskutime të vogla, sidomos në dashuri dhe në zyrë.

Peshqit

Duhet të jeni në formë, këto janë ditë më të mira. Një ofertë pune mund tju bëhet këtyre ditëve.

Nessun commento:

Posta un commento