domenica 17 dicembre 2023

Horoskopi i se e diel 17 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 17/12/2023

Dashi

Mund të debatoni edhe për një gjë të parëndësishme! Nëse jeni në një lidhje prej vitesh, do të dëshironi të ankoheni te partneri, por i keni shtyrë prej kohësh diskutimet për të shmangur konfliktet; mbrëmje nervoze.

Demi

Ditë që shoqëron dhe ndihmon fitoret e vogla ose ndryshimet që mund të jenë edhe radikale. Jeni më të vendosur në këtë ditë. Ka nga ata që e kuptojnë se disa gjera nuk janë më të vlefshme ...

Binjaket

Ju keni një ngarkesë të veçantë, jeni simpatik, bindës. Tani, më shumë se kurrë, do të mund të mbështeteni në mbështetjen e njerëzve të afërt.

Gaforrja

Në këtë ditë do të jeni më energjik, sensual edhe dashuria mund të zgjojë. Ju mund ta realizoni secilin qëllim në mënyrë efektive.

Luani

Pasdite, mund të dëshironi të zgjidhni një çështje të rëndësishme dashurie. I vetmi rrezik nga i cili eshtë mirë të kesh kujdes, mbetet një përafrim i caktuar që mund të shtrembërojë shikimin tënd të realitetit.

Virgjeresha

Një ditë e çuditshme, disi e trazuar, në mëngjes ka tensione që zhduken pasdite, në përgjithësi nuk mund të flasim për një periudhë të keqe, por sot dukeni më të hutuar.

Peshorja

Për dashurinë eshtë e vështirë të bësh gabime apo të jesh vetëm, nëse ke përjetuar një krizë mund të dalësh prej saj. Energjia vjen, por në mbrëmje unë rekomandoj të mos hani shumë ose të kujdeseni për pushimin tuaj.

Akrepi

Ju jeni më i butë, i ëmbël dhe me pasion, por dikush mund të vërë në dyshim se si ndiheni. Duhet pak durim në marrëdhëniet prind fëmijë.

Shigjetari

Çuditërisht, pasdite vjen një telefonatë e rëndësishme, një fazë pozitive edhe për zemrën tuaj. Dikush do të përpiqet të afrohet me ju, nëse eshtë e mundur, kërkoni një marrëveshje; ju mbeteni një njeri bujar, mund ti falni edhe ata që ju kanë lënduar.

Bricjapi

Sigurisht që eshtë një ditë e mirë. Ka ardhur koha për tu dëgjuar, shumë varet nga ngjarjet dhe rrethanat aktuale, martesat dhe bashkëjetesat e preferuara.

Ujori

Ju bërtisni gjatë gjithë kohës, por nuk bëni asgjë për të ndryshuar ose të paktën ndiheni sikur duart tuaja janë të lidhura. Ka ardhur koha e aventurave të reja...

Peshqit

Gatishmëria për të pasur sukses, gjatë dy muajve të fundit ka pasur probleme personale, përfshirë ato fizike, të cilat duhet të kapërcehen me një dozë të mirë vullneti dhe durimi. Nëse keni debatuar në dashuri, nuk eshtë e lehtë të gjeni çelësin e problemit, por mund të gjeni zgjidhje të mira!

Nessun commento:

Posta un commento