giovedì 7 dicembre 2023

Horoskopi i se e enjte 7 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 07/12/2023

Dashi

Zgjedhjet që ju bëni sot janë të kundërta. Kontrolloni për çështje praktike, grindje të mundshme me një shef të ri.

Demi

Detyrat, kënaqësitë nëse punoni në mënyrë të pavarur ose në komision. Historitë e lindura prej kohësh konfirmohen, dashuritë e reja janë intriguese. Lodhje fizike, mos e teproni.

Binjaket

Eshtë një ditë me interes, veçanërisht në lidhje me marrëdhëniet me të tjerët. Takime të rëndësishme, interesante, mundësi për tu kapur mirë me Shigjetarin dhe Luanin.

Gaforrja

Duhet të jesh më pozitiv, ndonjëherë nuk ndihesh shumë i kuptuar apo i kuptuar, edhe në kuadrin e punës që në këtë periudhë eshtë nyja më e vështirë për tu zgjidhur.

Luani

Nëse dëshironi, mund të ndryshoni kursin, stilin e jetës ose rolin, nëse nuk ka ndodhur tashmë, domosdoshmëria eshtë një virtyt! Një projekt i juaji u bllokua së fundmi dhe nuk ju pëlqeu vërtet.

Virgjeresha

Ju nuk keni dëshirë ti mbani gjërat brenda ashtu si ato në të kaluarën. Rikuperimi i emocioneve pas një periudhe, për disa, i sikletit dhe pakënaqësisë.

Peshorja

Ditë e hutuar, nervoze. Konsideroni shtyrjen e takimeve...

Akrepi

Dashuria eshtë romantike dhe pasionante, mund të lindë për një person të largët, në moshë të ndryshme ose të lidhur: kushtojini vëmendje asaj që bëni. Ka mundësi që këto ditë të dëshironi të mbyllni bashkëpunime të kota, një mbrëmje me ton të ulët.

Shigjetari

Sot do të thoja që ju meritoni besimin maksimal. Në dashuri nuk do të mungojë pasioni: merreni me punë. Tani ju jeni shumë më të fortë se më parë, burimet mendore dhe personale në maksimum, kënaqin mendjen dhe shpirtin.

Bricjapi

Mos prish gjithçka me një qëndrim polemik deri në fund të hidhur; kjo pasdite eshtë e vëmendshme, vëmendje e dyfishtë për një njeri të Virgjëreshës ose Akrepit që nuk ju kupton.

Ujori

Ju nuk dini si të bëni asgjë, por do të keni të drejtë të pushoni. Kushdo që kohët e fundit ka tradhtuar, ose ka përjetuar momente të vështira në dashuri, tani duhet të përpiqet të rikuperojë qetësinë dhe qetësinë e brendshme. Shqetësime për të harruar.

Peshqit

Vuajtja dhe pasioni janë motivet dominuese të marrëdhënieve tuaja të dashurisë. Eshtë një periudhë joefektive për para, kontrata dhe fatura. Dhe nëse keni përgjegjësi, ato peshojnë pak më shumë gjatë kësaj periudhe.

Nessun commento:

Posta un commento