giovedì 30 novembre 2023

Horoskopi i se e enjte 30 Nëntor 2023

Horoskopi i se 30/11/2023

Dashi

Kontradiktat nuk dëmtojnë, por kur bëhen të tepërt ato mund të bëhen një barrë. Vëmendje për një pazar, nëse kohët e fundit keni filluar një projekt nuk e ke menduar mire atë ashtu siç do të dëshironi por kërkon kohë për të bërë fitese.

Demi

Lodhja fizike që duhet luftuar; fëmijët, familja, puna. Kujdes me durimin.

Binjaket

Ditë e rëndë në mëngjes; mos shty një ndeshje dashurie. Ju ndjeheni të lënë anash ose distancoheni nga dikush. Tensione të mundshme në familje, në punë.

Gaforrja

Ju mund ta provoni këtë periudhë në dy mënyra të ndryshme. Prej disa orësh dashuria ka shkaktuar tension, ose nuk ka kohën e duhur për tiu kushtuar ndjenjave, shumë pasiguri kanë të bëjnë edhe me punën.

Luani

Eshtë e lehtë që sot të duhet të lëvizësh, të ndryshosh zonë, ndoshta të përdorësh makinën disa herë për të lëvizur për kontakte dhe takime të rëndësishme.

Virgjeresha

Ata që janë disa vjet më të vjetër nuk mund të përballojnë të hedhin pare nga dritarja! Përkundrazi, ajo gjithashtu mund të shesë diçka për të balancuar llogaritë ose për të hequr qafe një veprimtari joproduktive.

Peshorja

Tensionet e vetme që shoh në këtë periudhë janë emocionale, mos mendoni shumë për të kaluarën. Lexoni me shumë kujdes klauzolat dhe mos u mjaftoni me premtimet, sepse sa më shumë të shkojmë përpara aq më shumë mund të rritet intoleranca juaj!

Akrepi

Ne kemi lindur nga shenja që tashmë kanë marrë lajme të mira për punën. Mundohuni të jeni më të përgjegjshëm dhe më optimist, të kapërceni largesine në dashuri.

Shigjetari

Do të jeni në gjendje të mbështeteni në mbështetjen e njerëzve që ju rrethojnë. Dashuri të reja të rëndësishme dhe vendime më të lehta.

Bricjapi

Përmirësojnë puna dhe dashuria. Buzëqeshja ia vlen ar!

Ujori

Eshtë një periudhë rilindjeje, Ujorët i përkushtohen punëve të ndryshme në jetë sepse nuk u pëlqen të bëjnë gjërat e zakonshme, udhëtimet dhe udhëtimet qoftë edhe për dashuri.

Peshqit

Përfitoni nga mëngjesi dhe jo pasditja nëse duhet të merreni me çështje familjare apo të punës. Nëse keni ndërmend të lëvizni, të shkoni në vende të reja, të shihni njerëz të ndryshëm eshtë dita ideale, por sonte do të ketë një lodhje të fortë!

Nessun commento:

Posta un commento