mercoledì 6 dicembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 6 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 06/12/2023

Dashi

Eshtë e mundur të merrni një konfirmim të mirë. Bonuse hyrëse.

Demi

Ngjarjet e pashmangshme sjellin dyshime në dashuri. Ndaj njerëzve të paqartë dhe të paqartë, do të keni një qëndrim të shkëputur...

Binjaket

Mos i përkeqësoni tensionet. Në shtëpi dikush ju akuzon se jeni "larg", kjo mund të ndodhë edhe nëse i doni ata përreth jush, problemi eshtë se puna ju merr mendimet.

Gaforrja

Ata që kanë investuar ose kanë filluar një rrugë të re nuk duhet të dekurajohen tani. Mos merrni vendime përfundimtare. Më shumë diplomaci në familje.

Luani

Çfarë mundësie më të mirë në këtë periudhë për tu treguar të tjerëve se sa vleni. Eshtë e mundur të imponohet!

Virgjeresha

Jeni më të disponueshëm, por edhe gati për të rishikuar disa nga pozicionet tuaja, sepse prej disa kohësh keni pasur më shumë besim te vetja. Tani për tani, ju duket më i gatshëm për të intervistuar sesa në të kaluarën.

Peshorja

Do të dëshironi të arratiseni por do të jeni edhe të ngurtë, kërkues dhe për një herë do të mund të imponoheni siç duhet. Ju po kaloni një fazë konflikti që eshtë një parathënie e një rinovimi.

Akrepi

Ka pak tension në marrëdhëniet me të tjerët. Prej disa kohësh po humbisni durimin, mos e teproni.

Shigjetari

Në dashuri ju dukeni mjaft intolerant, maturi e dyfishtë nëse takoni nje Gaforre ose Bricjap. Kaloni kohë në kujdesin e trupit: eshtë e rëndësishme dhe ju e dini atë.

Bricjapi

Pjesa e parë e ditës eshtë nën tension, por në fund do të jetë pozitive. Nëse jeni në një marrëdhënie që ndihet e lodhur, mund të vendosni të merrni një rrugë të re.

Ujori

Për një njeri që e do qartësinë ose të qenit linear, kjo periudhë eshtë e çuditshme, sepse keni të bëni me njerëz që nuk janë plotësisht të sinqertë. Sa i përket dashurisë, duhet durim, mos e tepro me qëndrime shumë të qarta.

Peshqit

Më mirë çështjet praktike; të ardhurat përpara ose vendet e reja të punës, ndryshimet në punë. Entuziazmi eshtë në rrugën e duhur për ndryshime në jetën private.

Nessun commento:

Posta un commento