martedì 5 dicembre 2023

Horoskopi i se e martë 5 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 05/12/2023

Dashi

Për tu ndjerë më protagonist apo i rëndësishëm për të tjerët, shpesh merrni përsipër përgjegjësi që nuk janë përgjegjësia juaj, eshtë e pashmangshme të ndiheni të lodhur! Ditë e dobishme për dashuri.

Demi

Si të shmangni një debat? Thjesht lërini gjërat tju rrëshqasin. Nëse ajo ka munguar kohët e fundit, mund të rikrijoni një mirëkuptim të caktuar me partnerin tuaj. Më mirë të jesh aq i vendosur dhe i sjellshëm sa di të jesh, por mos mendo gjithmonë për paratë dhe çështjet e punës.

Binjaket

Marrëdhënia mes dy personave thellohet falë aftësisë tuaj për të krahasuar veten. Vetëm sot mund të flisni me një shef, me një njeri që mund tju bëjë të përmirësoheni.

Gaforrja

Prano ftesat. Takime, marrëveshje, veprime të favorizuara. Trupi eshtë i testuar sepse së fundmi angazhimet janë dyfishuar.

Luani

Vlerësoni me kujdes miqësitë e reja. Të dashuruarit nuk duhet ta shtypin partnerin me skena xhelozie. Të preferuarat për beqarët.

Virgjeresha

Nuk eshtë rasti të bësh zgjedhje të rëndësishme, të marrësh vendime të nxituara, duhet të përpiqesh të lësh ankthin të kalojë, trupi nuk duhet të lihet pas dore.

Peshorja

Lajm i mirë që vjen: planifikoni një plan për të përfituar sa më shumë nga kjo. Shkathtësia juaj më në fund shpërblehet edhe nëse ende ndjeni se jeni të nënvlerësuar. Mendimet në dashuri, zemra eshtë e pavendosur.

Akrepi

Nëse do të kishte ndonjëherë ndonjë gabim ekonomik, tani do të ketë një shans të rimëkëmbet edhe të kthehet në lojë. Lehtësime në rrugën profesionale. Në dashuri prej disa kohësh jeni gati të bëni zgjedhje të paimagjinueshme, takimet e reja janë më pozitive.

Shigjetari

Të favorizuar udhëtimet dhe lëvizjet, nuk e përjashtojmë mundësinë që së shpejti të përjetoni lidhje të reja, por duhet ta lini veten. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Bricjapi

Një dashuri që duket e rëndësishme në muajt e kaluar tani mund të humbasë vlerën ose në çifte afatgjata do të ketë një projekt që do të diskutohet përsëri brenda ditëve të ardhshme.

Ujori

Nga pikëpamja emocionale ka llogari që nuk jane te mira, veçanërisht nëse jeni përpjekur të zëvendësoni një dashuri të kaluar me diçka me pak vlerë. Tensionet në punë.

Peshqit

Jeni mjaft të pavendosur në dashuri, por mos hiqni dorë nga një njeri vetëm për arsye të parëndësishme. Ju keni të dhëna që ju bëjnë të kuptoni se kujtimet e një përvoje negative në lidhje me të kaluarën ende qëndrojnë mbi mendjen tuaj. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje.

Nessun commento:

Posta un commento