lunedì 4 dicembre 2023

Horoskopi i se e hënë 4 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 04/12/2023

Dashi

Përfitoni nga kjo ditë për të rivlerësuar dashurinë, edhe mund të njiheni me dikë të veçantë. Fyerjet që sidoqoftë nuk kufizojnë dëshirën tuaj për të bërë gjithsesi.

Demi

Koha e duhur për të afirmuar veten në të gjitha fushat e jetës suaj. Favorizohen risitë, trupi po rikuperohet dhe ka edhe një ftesë të papritur pasdite.

Binjaket

Eshtë një ditë plot tension, nëse jetoni në çift ka të ngjarë që partneri të ketë ndonjë konflikt pune. Shumë shpenzime ose pagesa të vonuara.

Gaforrja

Pas një faze shqetësimi të madh të përjetuar nga disa, tani buzëqeshja kthehet. Nëse keni qenë vetëm për disa kohë tani, kërkoni për takime të reja të favorshme.

Luani

Çdo lloj polemike duhet të shmanget. Mos u tregoni kokëfortë me një projekt, shtyni vendimet e një peshe të caktuar për ditë të tjera.

Virgjeresha

Kjo periudhë nënvizon nevojën për të përcaktuar më mirë të gjithë biznesin tuaj. Inkurajoni miqësi të reja, disa prej të cilave mund ti numërojnë.

Peshorja

Vështrime të vlefshme për një periudhë që ju vendos në qendër të vëmendjes. Nëse i thoni jo një dashurie, zemra juaj mund të jete kunder, të kapërcejë instiktin dhe dëshirën për të gjetur një ndjenjë!

Akrepi

Një lajm i këndshëm po vjen. Lajme nga jashtë, nga qytete të tjera dhe udhëtime të preferuara.

Shigjetari

Sonte do të jeni më të fortë dhe më simpatikë. Situata eshtë aktive, e favorshme, diçka ka ndryshuar, sikur papritmas të kishte një ndriçim të rëndësishëm!

Bricjapi

Nëse e juaja eshtë një profesion i pavarur, duhet të filloni të përgatisni një plan të detajuar për muajt e ardhshëm tani.

Ujori

Eshtë një ditë e lodhshme, duhet të përpiqeni të lini hapësirë për argëtim; kontrolloni pronat dhe në përgjithësi të gjitha shpenzimet e periudhës.

Peshqit

Do të gjeni një zgjidhje për çështje ekonomike ose profesionale. Për ata që duan të martohen ose më në fund të kenë një përgjigje serioze dashurie, kjo ditë eshtë shumë e rëndësishme.

Nessun commento:

Posta un commento