martedì 12 dicembre 2023

Horoskopi i se e martë 12 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 12/12/2023

Dashi

Një dashuri bëhet protagoniste, me Peshoren dhe Ujorin mund të zbuloni emocione që nuk janë ndjerë më perpara, edhe një pasion i rastit mund të mbingarkojë jetën tuaj.

Demi

Një ditë nga ana juaj. Shpërblime gjatë rrugës. Ju keni forcë të madhe në dashuri; projekte të reja të preferuara ose projekte personale.

Binjaket

Ditë të rëndësishme për të vendosur rezultatin e një marrëdhënie romantike; ka edhe nga ata që thjesht duhet të kenë më shumë rehati nga partneri i tyre, të kenë kujdes nga tradhtitë.

Gaforrja

Sot jeni të favorizuar, megjithatë me një njeri Ujor mund të ketë disa probleme në menaxhimin e një pune apo disa çështje në familje.

Luani

Planifikoni një ditë të këndshme. Ditë pjellore dhe krijuese.

Virgjeresha

Në një kuadër të përgjithshëm të favorshëm dhe intrigues, kjo rezulton të jetë një ditë e dobishme për takime, për marrëdhënie shoqërore. Ka nga ata që do të marrin informacion të mirë në këtë ditë.

Peshorja

Ditë paksa e qetë. Kujdes sepse sot shpërqendrimi krijon njëfarë vonese ose bezdi të tepruar, nervozizëm që përgjojnë.

Akrepi

Pavarësisht se shpesh ka qëndrime agresive, Akrepi eshtë në fakt një njeri shumë i brishtë, ai vepron në mbrojtje; sot duhet të shmangim konfliktet, vonesat e vogla.

Shigjetari

Do të ndiheni më mirë. Në dashuri mund të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen. Fat në udhëtime.

Bricjapi

Ndonjëherë dëshira për të shkelur bëhet protagoniste, por nga karakteri nuk je tip lejues, as me veten! Dita e sotme kërkon kujdes, mund të vini në dyshim gjithçka pa ndonjë arsye të caktuar.

Ujori

Prirja e Ujorit eshtë të bëjë gjithçka në momentin e fundit, por kujdes sot sepse mund të ketë një vonesë të papritur. Mos shtyni asnjë kërkesë.

Peshqit

Dikush ka përjetuar një krizë sepse eshtë ndjerë i padashur, të lindurit në shenjën e Peshqve nuk mund të jetojnë vetëm me punë, duhet të përjetojnë emocione!

Nessun commento:

Posta un commento