mercoledì 13 dicembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 13 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 13/12/2023

Dashi

Mos hidhni shumë hapa sot. Kishte një shkëputje, një largim ose një pakënaqësi të vogël në familje për të kapërcyer.

Demi

Të gjithë duket se janë të zemëruar me ju, bekimet janë absurde dhe realiteti eshtë që ju duket shumë më kokëfortë. Dhe kush eshtë në çift eshtë shumë i zënë me biznes ose afarizëm ekonomik: duhet të shfrytëzohet një intuitë në punë ...

Binjaket

Fillon një rrugë e re që të çon larg dhe ndoshta edhe për të bërë zgjedhje të reja. Ju mund të marrni një histori që duket e mbaruar ... nëse ende kujdeseni!

Gaforrja

Lajme nga jashtë, telefonata, mesazhe të rëndësishme, duhet të godasësh sa hekuri eshtë i nxehtë, takime pune, ditë e dobishme, sot shumë do të dëgjojnë fjalët e tua.

Luani

Ditë e lodhshme por rezultatet janë pozitive, në marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Peshqit ka tensione të vogla. Detyrat e reja, mundësitë.

Virgjeresha

Do të ishte mirë të kujdesesh për çështje ligjore ose të lidhura me ndonjë negociatë. Dobësi por edhe paaftësi për të mbajtur qetësinë pikërisht në këtë ditë.

Peshorja

Zgjedhje të detyruara, ndryshim pune, për dikë nga viti i kaluar qoftë edhe i shtëpisë apo i ambientit. Nëse ka diçka për të diskutuar, mos shtyni asgjë për nesër.

Akrepi

Dashuria kthehet në plan të parë, në këtë pikë mbetet vetëm aktiviteti që kushton pak më shumë për investimet e bëra së fundmi, mund të merrni diçka më shumë në të ardhmen.

Shigjetari

Një ditë e shkëlqyeshme për iniciativa në shkallë të gjerë, për transaksione financiare, për të gjitha çështjet ligjore. Nëse jeni thjesht një ditë e shkëlqyer, ju lejon gjithashtu të bëni takime të reja!

Bricjapi

Një situatë e bukur për kontaktet; provimet dhe intervistat e preferuara. Për disa tani eshtë e mundur të kthehen në dashuri si dikur. Nëse keni bërë një gabim ose mendoni se jeni larguar shumë nga një person do të jetë e mundur të shëroheni ...

Ujori

Disa mund të marrin përgjigje pune që dukeshin të vështira për tu marrë deri para disa muajsh. Jeni më të motivuar në dashuri.

Peshqit

Tensionet e punës, më së shumti vështirësi në gjetjen e ekuilibrit. Ka disa keqkuptime për të shëruar në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento