lunedì 11 dicembre 2023

Horoskopi i se e hënë 11 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 11/12/2023

Dashi

Tani duhet të përpiqemi të merremi me dashuri, një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Ashtë një kohë kur ju gjithashtu mund të bëni plane të gjata për të ardhmen tuaj. Kontrolloni disa marrëveshje pune ...

Demi

Situata të favorshme për ata që komandojnë një kompani ose duhet të bëjnë zgjedhje për të ardhmen. Takimet e dashurisë që lindin tani janë efikase.

Binjaket

Ju keni një aftësi të madhe për të qenë rehat me të tjerët dhe për të marrë konsensus, emocionet e kësaj periudhe mund të vlejnë shumë. Eksperienca të reja pune të rëndësishme.

Gaforrja

Nga pikëpamja sentimentale, nganjëherë konkurset janë të ekzagjeruara dhe në punë ka një zgjedhje të caktuar për tu shqyrtuar. Pasdite e nënshtruar.

Luani

Pak dashuri e trazuar, sot kërkoj pak durim dhe maturi në çdo gjë. Sfera e punës eshtë në trazira të mëdha, sepse nuk i pranoni disa kushte që ju vendosen.

Virgjeresha

Ka ardhur koha që të bëni hesapet dhe gjithashtu të afirmoheni në fushën e punës. Dashuria në shërim dhe emocionet e mëdha në pikëpamje të së ardhmes, mos u merrni me ankthet e panevojshme.

Peshorja

A mund ta rizbulojë dikush dashurinë pas muajsh heshtjeje, duhet të shohim se çfarë lloj dashurie! Ju jeni një specialist për tu futur në situata veçanërisht të shtrembëruara.

Akrepi

Duhet të merrni pak kohë larg punës për tu fokusuar në zgjidhjen e një problemi familjar. Në dashuri, mbase jeni ju që nuk doni të sulmoni veten shumë: përpiquni të mendoni për këtë!

Shigjetari

Fat dhe marrëveshje të reja, një situatë eshtë më pak e rëndë se sa pritej. Vini re një zgjim të emocioneve.

Bricjapi

Mos jini shumë kritik; eshtë e vërtetë që ju i bëni gjithçka vetë, por i keni mësuar të tjerët me këtë standard, nuk mund të zmbrapseni, nervozizmi duke rënë.

Ujori

Përsëritja e situatave të caktuara ju ka lodhur, por nuk eshtë koha të hidhni gjithçka që keni arritur muajt e fundit.

Peshqit

Mos humbni kohë sepse kjo ditë duket se ka për qëllim mirëqenien, mirë me Virgjëreshën dhe Demin. Dashuria ëndërron më të arritshme. E re për një bashkëpunim.

Nessun commento:

Posta un commento