domenica 24 dicembre 2023

Horoskopi i se e diel 24 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 24/12/2023

Dashi

Dita duket se nis me këmbën e gabuar, por më pas lajmet e mira të papritura vijnë pasdite. Fokusi eshtë tek sektori sentimental, edhe pas një ndarjeje dashuria mund ti rikthehet protagonistit.

Demi

Eshtë koha për të dalë jashtë, për të parë njerëzit dhe për tu rikthyer në kontakt me natyrën. Kjo eshtë një periudhë e rëndësishme për tu përpjekur të fshini emocionet negative dhe të rikuperoni diçka, veçanërisht në dashuri.

Binjaket

Një udhëtim i ardhshëm, ndryshon jo për qejf por nga nevoja. Ne debatojmë vazhdimisht, por të bësh keqardhje nuk mjafton për të qenë të drejtë apo dominues.

Gaforrja

Të dashuruarit e pasigurt dhe njerezit që kanë pasur probleme në dashuri do i kenë idetë më të qarta sot. Keni vendosmëri dhe forcë të mjaftueshme për të përballuar shumë situata, por, për të mos u lodhur, duhet të përqendroheni dhe të bëni vetëm atë që ju intereson vërtet.

Luani

Ka ardhur koha për të dëgjuar veten, jeni të besueshëm, konkret dhe të vendosur. Dashuria mund të bëhet sërish bindëse, dhe sonte ka nga ata që do të premtojnë dashuri të përjetshme!

Virgjeresha

Nuk eshtë e lehtë të ruash qetësinë në dashuri, tashmë ka pasur disa probleme gjatë dy javëve të fundit. Do të ishte e përshtatshme për sot të shmangni stresin dhe situatat që mund të shqetësojnë shpirtrat.

Peshorja

Nëse mundeni, planifikoni diçka argëtuese për mbrëmjen, veçanërisht nëse keni ndërmend të gjeni pak bashkëpunim me një njeri që ju intereson. Ju dëshironi të ndryshoni, por ka diçka që ju pengon.

Akrepi

Në këtë moment perspektivat e mëdha, ose të paktën lajmet e mira janë në dispozicion. Brenda pak ditësh do të jetë e mundur të bëhet një zbulim interesant.

Shigjetari

Shtyrja e takimeve të rëndësishme për nesër nuk eshtë e gabuar. Ju mund të jeni pak të stresuar për familjen tuaj.

Bricjapi

Një udhëtim i papritur, një kontakt nga jashtë. Mbështetje për ndjenja të reja, po ditë.

Ujori

Ju duhet të përballeni me disa shpenzime shtesë, edhe të papritura; për disa, transferime ose ndryshime. Do të pyesni shumë për veten tuaj, veçanërisht për dashurinë!

Peshqit

Një ditë që duhet menaxhuar me shumë kujdes, kontakt me avokatë apo ekspertë për të zgjidhur një problem të kaluar. Mbaj mend që nëse ka pasur një ndarje, tani duhet të gjejmë një mënyrë për të dalë prej saj.

Nessun commento:

Posta un commento