sabato 23 dicembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 23 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 23/12/2023

Dashi

Tani mund të përcaktoni më mirë një histori dashurie, të legalizoni një situatë, të bëni një takim. Diçka shumë interesante mund të ndodhë sot.

Demi

Ata që kërkojnë një shpirt binjak janë të preferuarit, eshtë e vështirë të gabosh, ose të paktën të kalosh pa u vënë re! Ju pret një jetë dashurie e bazuar në bashkëpunim dhe aventura.

Binjaket

Mos i nënvlerësoni takimet dhe emocionet e reja. Disa shqetësime të vogla do të kapërcehen gjatë ditës.

Gaforrja

Nuk jeni në humor sot; Le të shpresojmë që të mos e keni tundur shumë varkën, përndryshe do ta gjeni veten më pak të lumtur dhe edhe nervoz.

Luani

Mirëdita, eshtë më mirë të rregulloni çështjet praktike. Nëse ka pasur probleme në dashuri, mund të rikuperoni: lini mënjanë ambicien dhe krenarinë sepse disponueshmëria në ditët e sotme ndihmon fatin.

Virgjeresha

Ditë interesante, gjithçka do të duket më e qartë dhe më e qetë. Gjithçka shkon më mirë në një ditë që sjell gëzim pas një momenti lodhjeje.

Peshorja

Mund tju duhet të mbyllni disa situata ose ti largoni njerëzit, kjo do tju kushtojë armiqësinë e dikujt, por kjo eshtë jeta. Nëse nuk ndiheni plotësisht të sigurt, do të jetë më mirë të mos merrni vendime të rëndësishme në dashuri.

Akrepi

Merrni pak kohë për veten tuaj. Shumë mendime dhe përgjegjësi...

Shigjetari

Ditë plot me gjëra për të bërë, ka konfuzion, merrni kohë për gjithçka. Shqetësime për të shmangur, mbrëmje jashtë formës.

Bricjapi

Sektori i miqësisë duhet rishikuar, ka pasur edhe ndarje të fundit. Shqetësim në dashuri, ka gjasa të ketë më pak kohë për të qenë me partnerin, ankohet dikush.

Ujori

Kujdes me paratë, sot mund të jeni të zemëruar për një shpenzim të papritur. Dashuria ju kërkon diçka më shumë apo jeni ju që kërkon konfirmim.

Peshqit

Lodhja në mëngjes, gjumi eshtë më i shqetësuar për disa ditë: Unë rekomandoj çajra natyralë bimorë. Ka pasur një ndryshim në dashuri, ata që së fundmi kanë filluar bashkëjetesën duhet të mësohen me idenë.

Nessun commento:

Posta un commento