mercoledì 29 novembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 29 Nëntor 2023

Horoskopi i se 29/11/2023

Dashi

Mos e shtyni një ndeshje dashurie, por kushtojini vëmendje asaj që thoni. Shtyni largimet, grindjet e mundshme në familje, disa njerëz janë kundër projektit tuaj.

Demi

Ndiheni aktiv dhe të vendosur për të kapërcyer vijën e finishit, një ditë e bukur sidomos për kontaktet e biznesit. Dikush hodhi një peshë dhe tani po ndihet shumë më mirë.

Binjaket

Projekti juaj mund të kushtojë shumë, bëni matematikën e duhur. Në dashuri, mos u jepni rëndësi gjërave të vogla, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë duhet të riktheheni në lojë.

Gaforrja

Një person që dukej si referencë në jetën tuaj deri para disa muajsh nuk eshtë më aq interesante. Shmangni shpenzimet madhore lidhjen ose mbylljen e kontratave.

Luani

Eshtë një ditë konfuzioni, jo aq për idetë tuaja sa për njerëzit përreth jush. Ndryshimi i rolit, detyrave, bashkëpunëtorëve apo shefave. Në dashuri pak pavendosmëri.

Virgjeresha

Diçka nuk shkon me çiftin, veçanërisht nëse njëri nga të dy së fundmi ka pasur një krizë në punë ose ndonjë problem të vogël për të përballuar, shumë kujdes.

Peshorja

Nuk përjashtohet ndonjë pasion i papritur: eshtë një kohë e mirë për të folur, për tu sqaruar dhe mbi të gjitha për të kapërcyer ndonjë keqkuptim të lindur në javët e fundit.

Akrepi

Marrëdhëniet me takimet e largëta dhe ato të biznesit janë rritur. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje.

Shigjetari

Ju duhet të merrni parasysh të gjitha situatat e favorshme, si dhe idetë e të tjerëve, nëse nuk doni të krijoni konflikte ose vonesa të panevojshme. Karakteri juaj madhështor dhe bujar eshtë keqkuptuar, sigurisht që nuk jeni një njeri i dobët!

Bricjapi

Jeni nervoz, por pranë një situate rikuperimi. Jeni mjaft të shqetësuar në këto orë, shtyjeni një diskutim për nesër. Ju mund të trishtoheni nga një jo e marrë së fundmi në punë.

Ujori

Do të jetë e rëndësishme dhe e nevojshme të zgjidhen disa llogari në pritje, shpenzime të mundshme për një shtëpi ose një transferim, shumë Ujorë po përpiqen të optimizojnë jetën e tyre.

Peshqit

Disa herë ju kam vënë në dukje njëfarë pakënaqësie të pjekur në fushën e punës; tani e tutje, megjithatë, vijnë lajme të mira dhe rikonfirmime. Çdo gjë që ju ndihmon të ndiheni më mirë duhet të shtyhet në këtë periudhë.

Nessun commento:

Posta un commento