martedì 28 novembre 2023

Horoskopi i se e martë 28 Nëntor 2023

Horoskopi i se 28/11/2023

Dashi

Të mbingarkuar, nuk do të keni kohë për askënd, por për fat të mirë qëndrimi juaj sot eshtë pozitiv. Ju mund të fitoni një sfidë personale, kështu vazhdon në punë, por mos synoni shumë lart!

Demi

Një zgjedhje pune mund të çojë në një mbyllje ose zhgënjim në lidhje me marrëdhëniet me një person që mendoni se ishte në anën tuaj.

Binjaket

Një ndryshim pune nuk eshtë i keq dhe duhet të çliroheni nga disa ngarkesa. Dashuria lë kohën që gjen ...

Gaforrja

Ju nuk jeni të zhytur në mendime për gjerat, ndoshta eshtë thjesht lodhje, ju jeni gjithmonë shumë i zënë! Ditët në vazhdim duket të jenë investime për punë; në dashuri tensionet mund të rriten.

Luani

Ne duhet të tejkalojmë disa probleme dhe të kuptojmë se eshtë e rëndësishme të rivendosim kontakte të mira me të gjithë. Eshtë e rëndësishme të ruani pak qetësi në vendin e punës.

Virgjeresha

Jeni gjithmonë në qendër të shumë ndryshimeve; nëse keni prona ka të ngjarë që të duhet të kontaktoni një ekspert për të zgjidhur një problem, dashuria kthehet protagoniste.

Peshorja

Një ditë pak armiqësore në fillim, atëherë gjithçka do të kthehet në favor. Eshtë një ditë e rëndësishme për të gjetur qetësinë në familje, çështjet e punës lirohen.

Akrepi

Mendimet jane si ari. Nëse një dashuri ka vazhduar për ca kohë, ajo duhet të zyrtarizohet.

Shigjetari

Ditë ideale për të kapërcyer çdo qëndrim në lidhje me dashurinë; dikush mund të ju bëjë propozime që janë dukshëm tërheqëse, por që në realitet kanë mungesë ose pothuajse të përmbajtura.

Bricjapi

Shpenzimet, një avari, një vonesë ose diçka që nuk e kishit planifikuar mund tju zemërojë; një njeri eshtë i interesuar për ju, magjepsja në rritje. Jo se kjo eshtë një periudhë zgjidhjesh, ju lundroni me sy dhe nuk jeni të bindur për ato që ju tregojnë.

Ujori

Me zgjedhje personale ose me fat tani eshtë e mundur të takoni njerëz që nuk i keni parë për një kohë të gjatë, qoftë edhe për më shumë se një vit. Burrat e shenjës janë të pakapshem në dashuri.

Peshqit

Do të keni një bukuri shumë të veçantë. Një ekspert mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël.

Nessun commento:

Posta un commento